Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Alkollü Araç Kullandı Çarptığı Aracın Sürücüsüne Para Teklif Etti! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 14:22

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Alkollü Araç Kullandı Çarptığı Aracın Sürücüsüne Para Teklif Etti!

CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın alkollü şekilde yanında Başkan yardımcısı Canan Döner bulunduğu halde gece yarısı , otomobil kullanırken kazaya karıştığı öne sürüldü. Kılıç’ın otomobiline çarptığını söyleyen kadın, kaza sonrasını cep telefonu kamerasıyla kaydederken kendisine susması karşılığında para teklif edildiğini iddia etti.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Alkollü Araç Kullandı Çarptığı Aracın Sürücüsüne Para Teklif Etti!
Son Güncelleme :

03 Nisan 2021 - 3:19

alkolluyken bir otomobile carptigi iddia edil 5 14038851 o - Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Alkollü Araç Kullandı Çarptığı Aracın Sürücüsüne Para Teklif Etti!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç‘ın alkollü şekilde ilerlerken bir kadının kullandığı otomobile çarptığı ileri sürüldü. Olay sonrası çekilen görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde, Kılıç’ın kazanın hemen ardından olay yerine Maltepe Belediyesi Özel Kalem Müdürü Umut Polat’ı göndererek olayı kapatmaya çalıştığı öne sürüldü.

 

“RÜŞVET VERELİM DİYE İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Kazazede kadın söz konusu videoda, “Merhaba şu an bu görmüş olduğunuz araç Maltepe Belediye başkanının aracı ve kendisi kullanıyordu bu aracı. Full alkollüydü bize geldi çarptı aracımın şu şekilde. Ve kalemini gönderdi bize ikna etmeye çalışıyor.

0x0 chpli maltepe belediye baskani ali kilic hakkinda sok iddia alkollu arac kullanirken kaza yapip olay yerinden kacti 1617393936659 - Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Alkollü Araç Kullandı Çarptığı Aracın Sürücüsüne Para Teklif Etti!

Medyaya vermeyin diye ısrar ediyor. Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. Burası Bağdat Caddesi’ne giden bir yol. Hemen kaçtılar zaten. Korkudan sesim titriyor. Bizi ikna etmeye çalışıyorlar “para verelim, rüşvet verelim” diyorlar. Kesinlikle kabul etmiyoruz. Kanun var, kaçamazsın sen” ifadelerini kullandı.

 

alkolluyken bir otomobile carptigi iddia edil 2 14038851 o - Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Alkollü Araç Kullandı Çarptığı Aracın Sürücüsüne Para Teklif Etti!

 

alkolluyken bir otomobile carptigi iddia edil 3 14038851 o - Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Alkollü Araç Kullandı Çarptığı Aracın Sürücüsüne Para Teklif Etti!

KAZA GEÇEN YIL NİSAN AYINDA MEYDANA GELDİ

Bu arada kazanın geçtiğimiz aylarda meydana geldiği kaydedilirken kadının ise iki gün önce polise başvurduğu, polisin ise adliyeye yönlendirdiği ifade edildi.

alkolluyken bir otomobile carptigi iddia edil 4 14038851 o - Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Alkollü Araç Kullandı Çarptığı Aracın Sürücüsüne Para Teklif Etti!