MasterChef Suna Aydın'ın değişimi şaşırttı | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

22 Nisan 2021 - 02:13

MasterChef Suna Aydın’ın değişimi şaşırttı

MasterChef Suna Aydın’ın değişimi şaşırttı
Son Güncelleme :

06 Mart 2021 - 10:20

1

'MasterChef' yıldızlarının son halleri sosyal medyada merak konusu oldu. MasterChef'te sempatik ve duygusal haliyle dikkat çeken isim Suna Aydın, değişimiyle herkesi şaşırttı.

2

Instagram paylaşımlarıyla hayranlarıyla buluşan MasterChef yarışmacıları, programdan sonra da ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu isimlerden biri de MasterChef Suna Aydın.

3

Yetenekli yarışmacılardan Suna Aydın, estetikle adeta bambaşka birine dönüştü. Aydın'ın son hali ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu'na benzetildi.

4

"UFAK DOKUNUŞLAR" MasterChef Suna Aydın'ın "Ufak dokunuşlarla büyük değişimler" notu ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Bu nota takipçiler "Ufak mı?" yorumunu yağdırdı.

5

BURUN ESTETİĞİNİ PAYLAŞTI Daha önce burun estetiği yaptıran Suna Aydın, estetik operasyona dair detayları ve yüzündeki değişimi sosyal medya hesabı Instagram'dan takipçileriyle paylaşmıştı.

6

MASTERCHEF SUNA KİMDİR? Suna Aydın, 10 Ekim 1986 İskenderun doğumludur. 10 yaşında Batın adında 1 oğlu var. Mutfak Sanatları Akademisi'nde profesyonel aşçılık ve pastacılık okudu. Okulu iyi bir dereceyle tamamladıktan sonra sektöre atıldı ve en iyi işletmecilerde çalışma fırsatı buldu.

7

Mesleği iyi öğrenmek ve pekiştirmek adına kebapçı, balıkçı, Türk mutfağı, dünya mutfağı gibi çeşitli restoranlarda koordinatörlük yaptı.