MasterChef Türkiye'de Tanya Kilitkayalı rahatsızlandı - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

22 Ekim 2020 - 17:57

MasterChef Türkiye’de Tanya Kilitkayalı rahatsızlandı

MasterChef Türkiye’ye Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılan Tanya Kilitkayalı, kabuklu deniz ürünlerine alerjisi nedeniyle zor anlar yaşandı.

MasterChef Türkiye’de Tanya Kilitkayalı rahatsızlandı
Son Güncelleme :

03 Ekim 2020 - 7:36

1

MasterChef Türkiye'ye Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden katılan Tanya Kilitkayalı, kabuklu deniz ürünlerine alerjisi nedeniyle zor anlar yaşandı.

2

Mehmet Şef'in içinde karides de bulunan özel tarifi 'Surf and Turf' yemeğini yapmaya çalışan Tanya'nın alerji nedeniyle boğazı şişti ve midesi bulandı.

3

Şefler, Tanya'ya yarışmadan ayrılması için izin verdi. Kendini iyi hissetmediğini söyleyen Tanya doktor eşliğinde stüdyo dışına alınırken bireysel dokunulmazlık oyununda tabağı değerlendirme dışı kaldı.

4

Mehmet Şef ise Tanya hakkında bilgi vererek, "Tanya'nın zaten bir rahatsızlığı var ve bu devam ediyor. Doktorumuz, Tanya'nın yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. Fakat ciddi bir şeyi yok. Arka tarafta doktorumuzla birlikte. Tanya dokunulmazlık alamayacak" dedi.

5

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI SEFA KAZANDI Oyunun sonunda kazanan isim Sefa, oldu. Sefa böylece bireysel dokunulmazlığı alan isim oldu.