MasterChef'te dün akşamın eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? -Süper Kulüp

4 Aralık 2020 - 17:02

MasterChef’te dün akşamın eleme adayları kimler oldu? MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef 2020’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın ikinci takım oyunu bu hafta 29 Ekim olması nedeniyle Çanakkalede gerçekleştirildi. Mavi ve Kırmızı takımdam Çanakkaleye özgü lezzetler istendi. 9 misafirin tadım yaptığı MasterChef’te stüdyoda konukların yemeklere attıkları oylar Danilo Zanna tarafından açıldı. Yapılan oylamanın ardından MasterChef’te haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım Mavi takım oldu ve skoru 2-0’a yükseltti.

MasterChef’te dün akşamın eleme adayları kimler oldu? MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?
Son Güncelleme :

31 Ekim 2020 - 16:07

1

MasterChef 2020'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın ikinci takım oyunu bu hafta 29 Ekim olması nedeniyle Çanakkalede gerçekleştirildi. Mavi ve Kırmızı takımdam Çanakkaleye özgü lezzetler istendi. 9 misafirin tadım yaptığı MasterChef'te stüdyoda konukların yemeklere attıkları oylar Danilo Zanna tarafından açıldı. Yapılan oylamanın ardından MasterChef'te haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım Mavi takım oldu ve skoru 2-0'a yükseltti.

2

Kırmızı takımda 1. takım oyunun ardından Tanya ve Serhat eleme adayı olurken Kırmızı takımda kalan 4 yarışmacı bireysel dokunulmazlık için mücadele etti.

3

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Emir oldu. Emir bireysel dokunulmazlığı kazanmasının ardından potaya yakın arkadaşı Furkan'ı gönderdi.