Matthew McConaughey'den cinsel taciz itirafı -Süper Kulüp

4 Aralık 2020 - 04:42

Matthew McConaughey’den cinsel taciz itirafı

Matthew McConaughey’den cinsel taciz itirafı
Son Güncelleme :

24 Ekim 2020 - 23:19

1

014 yılında 'Sınırsızlar Kulübü' adlı filmdeki performansıyla en iyi erkek oyuncu dalında Oscar ödülü kazanan Matthew McConaughey, kısa bir süre önce piyasaya çıkan 'Greenlights' adlı kitapta hayatının önemli anlarını topladı. Brezilyalı model Camila Alves ile evli olan üç çocuk babası Matthew McConaughey, özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri de anlattı.

2

'CEHENNEME GİDECEĞİMİ DÜŞÜNDÜM' Matthew McConaughey, kitabında, ilk kez 15 yaşındayken bir kadınla birlikte olduğunu ve sonra da kendisine şantaj yapıldığını itiraf etti. Ünlü oyuncu "15 yaşındayken ilk kez bir kadınla birlikte oldum" diye yazdı kitabında. Sonra da " Evlilik öncesi bunu yaptığım için de cehenneme gideceğimden kesin olarak emindim" diye devam etti.

3

TACİZE UĞRADIM AMA KENDİMİ KURBAN GİBİ HİSSETMEDİMMcConaughey'in kitabında yer verdiği olaylar bununla sınırlı değil. Aktör, 18 yaşına geldiğinde de bir adamın tacizine uğradığına yer verdi. O sırada bir karavananın arka tarafında kilitli olduğunu anlattı. Ünlü oyuncu, bu yüzden kendini kurban gibi hissetmediğini de itiraf etti.

4

Ünlü oyuncu, tıpkı trafik lambaları gibi hayatında kırmızı, sarı ve yeşil ışıklar olduğunu yazdı. Aktör, sevdiği birini kaybetmek gibi trajik olayların hayatın kımızı ışığı olduğunu anlattı. Geçmişte kendisi için de kırmızı ve sarı ışıklar olduğunu belirten McConaughey, zamanla bunların yeşile döndüğünü de yazdı.

5

McConaughey Sandra Bullock, Kate Hudson, Ashley Judd, Salli Richardson ve Penelope Cruz ile yaşadığı ilişkilerle de gündemdeydi. 2012 yılında uzun süredir birlikte olduğu Brezilyalı model Camila Alves ile evlendi. Çiftin üç çocuğu var. McConaughey, geçen yıl haziran ayırda eşi ve annesini de alarak İstanbul'a gelmişti.

6

Kariyerinin ilk döneminde efsane oyuncu Paul Newman'a benzetilen Matthew McConaughey, oyunculuğa 1991 yılında başladı. İki yıl sonra Richard Linklater'ın yönettiği Dazed and Confused ile dikkat çekti.

7

Daha sonra John Grisham'ın aynı adlı romanından uyarlama olan 1996 yapımı A Time to Kill filminde avukat "Jake Brigance" rolüyle büyük bir çıkış yakaladı.