Megan Fox'un genç sevgilisinden aşk itirafı - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

28 Ekim 2020 - 14:35

Megan Fox’un genç sevgilisinden aşk itirafı

Dünyanın en güzel kadınlarında biri olarak kabul edilen ünlü oyuncu Megan Fox, aktör eşi Brian Austin Green’den boşanıp genç sevgilisi Machine Gun Kelly ile aşk yaşamaya başladı.

Megan Fox’un genç sevgilisinden aşk itirafı
Son Güncelleme :

27 Eylül 2020 - 21:03

1

Dünyanın en güzel kadınlarında biri olarak kabul edilen ünlü oyuncu Meghan Fox, aktör eşi Brian Austin Green’den boşanıp genç sevgilisi Machine Gun Kelly ile aşk yaşamaya başladı.

2

Fox, üç çocuğunun babası 10 yıllık eşi Green’den boşanır boşanmaz başlayan yeni ilişkisi nedeniyle, aslında evliyken aşk yaşamaya başlamakla suçlansa da bu iddiaları reddetti ve aşkını gözler önüne seren sosyal medya paylaşımları yapmaktan çekinmedi.

3

34 yaşındaki Fox’un 30 yaşındaki şarkıcı sevgilisi, katıldığı The Howard Stern Show’da ilişkisi hakkında konuşarak, ilk bakışta aşk yaşadıklarını belirtti ve şunları söyledi; “Benim ve onun gözleri birbirine bakana kadar aşkın ne olduğunu bilmiyordum. İşte o ilk bakışta ‘Yok artık!’ dedim.”

4

Ünlü rapçi, “Bu, aşka açık olma ve bunun gibi şeylerle ilk deneyimimdi. Kesinlikle bunun var olabileceğine inanmak için yaratılmamıştım” diye konuştu.

5

Çift, mayıs ayında 'Midnight In The Switchgrass' filminin setinde tanıştıktan sonra aralarındaki ilişkiyi ilan ettiler. Porto Riko’da yapılan çekimler, corona virüs salgını nedeniyle askıya alındı.

6

Meghan Fox, üç çocuğu Noah (8), Bodhi (6) ve Journey’nin (4) babası Green ile 2004 yılında bir sitcom setinde tanışmıştı. Bir dargın bir barışık sürdürdükleri nişanlılık dönemi sonrası 2010’da evlenmişlerdi.

7

Green, verdiği bir röportajda, "Megan 2019'daki Cadılar Bayramı döneminde film çekimindeydi. Beş hafta sonra döndüğünde, garip davranmaya başladı. Evlilik içindeki yakınlığı yeniden kuramadık. Devam eden üç hafta boyunca aramızdaki bağın koptuğunu hissettim. Üç hafta bekledikten sonra ona mesaj attım; 'Evliliğimiz için endişelenmem gerekiyor mu?' diye. 'Sonra konuşuruz' yanıtını verdi. Bu iyi bir haber değildi. Daha sonra bana film çekimi için evden ayrı olduğu süreçte kendisini daha iyi hissettiğini söyledi. Üzüldüm. Sette Colsen (Machine Gun Kelly) diye bir adamla tanışmıştı. Arkadaştılar ve çok iyi bir adam olduğunu söylüyordu” demişti.