Megan Fox’tan Yorumlara Sert cevap!

Ünlü oyuncu Megan Fox, üstsüz fotoğrafına yapılan bir yoruma sert cevap verdi.

Megan Fox, dün (11 Kasım) müzisyen nişanlısı Machine Gun Kelly’yle (MGK) elf kılığına girdikleri Cadılar Bayramı kostümlerinin fotoğraflarını paylaştı.

Ünlü oyuncu, fotoğrafların açıklamasında geçen aylarda şarkıcı Grimes’ın elf kulağı yapan doktor arayışına atıfta bulundu ve şöyle yazdı:

Elf kulağı operasyonunu ciddi olarak düşünüyorum. Grimes, birini bulursan haber ver.

Aralarında göğüslerini elleriyle kapattığı üstsüz pozlarının da yer aldığı bir dizi fotoğraf paylaşan Fox, kostümün hazırlık aşamasını takipçilerine gösterdi.

Fox ve MGK’nin boydan çekilen bir diğer fotoğrafındaysa ünlü oyuncunun bikini bölgesindeki dövmesi belli belirsiz gözüküyordu.

Bu dövmeyi kıl sanan bir kullanıcı “O kadar parası var ama bir jilet alamamış. Megan Fox artık listemde değil” diye yorum yaptı.

Bu yoruma cevabı gecikmeyen Fox şöyle yazdı:

Dövmemden mi bahsediyorsun? Her halükarda listende olmamak beni kahretti. Beni karın yapmanı umuyordum.

Yorumlarda Fox’a destek veren kullanıcılardan biri “Sanki listende olup olmamak Megan Fox’un çok umrundaydı. O bir kraliçe. Gerçek hayata dön” ifadelerini kullandı.

Bir başkası da aynı yoruma “Bu arada sene 2022. Vajinasının kıllı olmasını isterse bu kimin umrunda! Ama bunun dövme olduğu ortada, faka bastın!” diye yanıt verdi.

Fox ve MGK çiftinin bu yıl giydikleri diğer iki Cadılar Bayramı kostümü sert tepkiler almıştı.

Cinsel fetiş temalı ilk kostümde rahip kılığına giren MGK, file çorap giyip önünde diz çöken Fox’a yemek yediriyordu.

Ünlü çift diğer kostümleri için de 1990’ların sansasyonel ikilisi Pamela Anderson ve Tommy Lee kılığına girmeyi seçmişti.

MGK’nin Fox’un göğüslerine döktüğü beyaz bir tozu burnundan çektiği video “kötü örnek olduğu” yönünde eleştiriler almıştı. MGK, sert tepki toplayan videoyu sonradan silmişti.

YORUM