Mehmet Ali Erbil’e sandalyeyle saldırı!

featured
service

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman Demir’in haberine göreMehmet Ali Erbil, 28 Haziran günü İstanbul Sarıyer’de ünlü bir balıkçıya gitti.

Arkadaşlarıyla eğlenen ünlü ismin bulunduğu mekana bir arkadaş grubu daha geldi.

Yabancı uyruklu şahısların bulunduğu grup ile Mehmet Ali Erbil’in bulunduğu grup karşılıklı konuşmaya, sohbet etmeye başladı.

İlerleyen dakikalarda kendisini Şasa ismiyle tanıtan genç bir adam, Amerikan vatandaşı olduğunu, ünlü şovmeni çok beğendiğini belirtip, Erbil’le konuşmak için masasına gitti.

Genç adam, kendisinin Amerika’da çok tanınan biri olduğunu, şovmeni dünyaca ünlü bir dergiye çıkarabileceğini söyledi. Ancak bir süre sonra alkolün etkisiyle masada kusmaya başlayan Şasa, yine iddiaya göre Erbil’e küfürler savurarak onu darp etmeye çalıştı.

Oturduğu sandalyeyle Erbil’e vurmaya çalışan Şasa’yı yanındaki arkadaşları sakinleştirdi.

POLİS ÇAĞIRIP ŞİKAYETÇİ OLDU

Mekan güvenliğinin duruma müdahalesi sonrası ne olduğunu anlamayan Erbil, polis çağırarak olayla ilgili şikayetçi oldu. Kameralarda, Şasa’nın mekana geldiği 34 P.. plakalı araç tespit edildi.

Plakanın sahibinin olayla ilgisi olmadığı, Şasa isimli şahsın ise Hollandalı olduğu belirlendi. Şahsın ifadesinin alınması için çalışma başlatıldı.

Mehmet Ali Erbil’e sandalyeyle saldırı!