Mehmet Sevigen eski damadı şarkıcı Gökhan Özen'i şikayet etti! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

5 Mart 2021 - 16:18

Mehmet Sevigen eski damadı şarkıcı Gökhan Özen’i şikayet etti!

Şarkıcı Gökhan Özen’in 2016 yılında boşandığı eşi Selen Sevigen ile arasında sular durulmuyor. Çiftin kavgasına Selen Sevigen’in babası eski bakan Mehmet Sevigen de dahil oldu. Geçtiğimiz aylarda kendisinden şikayetçi olan ve uzaklaştırma kararı aldıran eski eşi ve babasıyla mahkemelik olan Gökhan Özen intikam için, eski bakan Sevigen’i rüşvet iddiasıyla CİMER’e şikayet etmişti. Mehmet Sevigen, çirkin iftiraların ardından harekete geçti.

Mehmet Sevigen eski damadı şarkıcı Gökhan Özen’i şikayet etti!
Son Güncelleme :

15 Şubat 2021 - 0:58

Gökhan Özen, 2010’da evlendiği eski bakan Mehmet Sevigen’in kızı Selen Sevigen ile 2016’da boşandı. Özen, geçtiğimiz aylarda kendisinden şikayetçi olan ve uzaklaştırma kararı aldıran eski eşi ve babasıyla mahkemelik oldu.

Şarkıcı da intikam için, eski bakan Sevigen’i rüşvet iddiasıyla Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikayet edip dilekçesini de sosyal medyada paylaştı.

‘İFTİRAYA MARUZ KALDIM’
Mehmet Sevigen, Özen’in dilekçesinde yer alan çirkin iftiraların ardından harekete geçti. Sevigen, şarkıcının hakkında asılsız iddialarda bulunduğunu, kişilik haklarının ve itibarının zedelendiğini, ileri sürerek iftiraya maruz kaldığını belirtti.

Eski damadının cezalandırılmasını isteyen Sevigen’in şikayetinden sonra olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

Sabah – Dilek Yaman Demir