Meksika yanardağında gizli uzaylı üssü mü var? Ufolar girerken kameralara yansıdı

Komplo teorisyeni Scott C Waring, Meksika'da bir yanardağa giren parlak bir UFO'nun görüntülerini paylaştı ve uzaylıların Dünya'nın içinde gizli bir üssü olup olmadığı konusunda bir tartışmaya yol açtı.

Komplo teorisyenleri, bir UFO’nun Meksika yanardağına girerken görülmesinin ardından uzaylıların Dünya’nın içindeki gizli bir üstte yaşıyor olabileceğine inanıyor. Tuhaf iddialarla ün kazanan, kendi kendini uzaylı uzmanı ilan eden Scott C Waring, Meksika’daki Volcano Popocatepetl’e giren parlak bir cismi gösteren bir video paylaştı.

10 Aralık’ta kaydedilen videoyu inceleyen Waring, “Bu video doğrudan canlı kameradan kaydedildi. Yanardağ Mexico City’den çok uzakta değil. Bir UFO çok yavaş hareket ederken, neredeyse doğrudan yanardağın ağzına düşerken yakalandı. Bilinen bir havalandırmanın olduğu yanardağın sol tarafına girdi.”

“O konumdaki havalandırma her hafta sık sık kül, lav ve bulutlar saçıyor. Bu UFO’nun girdiğine inandığım açılış. Uzun zamandır Popocatepetl yanardağının altında bir uzaylı üssü olduğunu söylemiştim,” dedi.

YORUM