Melisa Tapan'dan Dikkat Çeken Paylaşım... - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

29 Eylül 2020 - 22:38

Melisa Tapan’dan Dikkat Çeken Paylaşım…

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı’nın kızı Melisa Tapan, geçtiğimiz gün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Melisa Tapan’dan Dikkat Çeken Paylaşım…
Son Güncelleme :

14 Şubat 2020 - 13:51

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı’nın kızı Melisa Tapan, geçtiğimiz gün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

 

Melisa Hanım fotoğrafına “Tüm yayınların% 80’i gerçeklerimizin sadece% 20’sini gösteriyor.

Çünkü kimse kötü bir gün geçirdiğinizde çirkin ağlamak istemez ve uzun çalışma saatlerini, gerçek yaşam mücadelelerinizi veya “postasız” olan günlükleri paylaşmazsınız.

 

Birçoğumuz zaten biliyoruz ki sosyal medya projelerinin gerçek olmadığı. Bununla birlikte, çoğumuz “hastalığı karşılaştıran sosyal medya” ile başa çıkabilmek için öz sevgi ve öz değerlere sahip değiliz.

 

Tatiller, formda bedenler, güzel aileler, sosyal medyada gördüğümüz harika işler, kendi sürecimizi, kendi yolumuzu karşılaştırmamızı ve sorgulamamızı sağlar – kendimize daha da değer veren bir döngü.

 

O anlarda neye sahip olduğumuzu, başarılarımızı ve neye minnettar olmamız gerektiğini unutuyoruz.

Gerçek şu ki, sosyal medya tüm eğlence ve oyunlar, insanlar en iyi benliklerini yayınlıyorlar ve bilmelisiniz – yeterli…” notunu ekleyerek yaptığı paylaşımla dikkat çekti.