Merve Dizdar'dan Gürhan Altundaşar'a: Sen kocamsın ayıp! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

22 Nisan 2021 - 03:18

Merve Dizdar’dan Gürhan Altundaşar’a: Sen kocamsın ayıp!

Merve Dizdar’dan Gürhan Altundaşar’a: Sen kocamsın ayıp!
Son Güncelleme :

05 Mart 2021 - 20:51

1

Son dönemde yıldızı parlayan oyuncuları arasında yer alan Merve Dizdar (34), başrollerden biri olduğu dizideki performansıyla büyük beğeni topluyor.

2

Dizdar'ın kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Çok Güzel Hareketler 2'de rol alıyor. Altundaşar, özellikle 'Açın Kapıyı' serisi ile adından söz ettiriyor.

3

Gerçek hayatta da esprili kişilikleriyle hayranlarını gülümsetmeyi başaran ünlü çift, son olarak sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine geldi.

4

EŞİNİ BÖYLE TİYE ALDI! Gürhan Altundaşar (37), Twitter hesabından dizide sürekli evlilik hayali kuran bir karakteri canlandıran eşi Merve Dizdar'ın gelinlikli karesini paylaştı.

5

Merve Dizdar'dan, "Ben: merhab.. Merve Dizdar: Masumlar Apartmanı" mesajı ile kendisini tiye alan eşine cevap gecikmedi.

6

Ünlü oyuncu, gülücük emojileriyle birlikte "Ya sen kocamsın ayıp ya" cevabını verdi. Ünlü çiftin paylaşımlarına çok sayıda beğeni ve yorum yapıldı.

7

"GÜRHAN İYİ Kİ OYUNCU"Geçtiğimiz günlerde YouTube’da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan Merve Dizdar, "Aynı meslekten olmak ilişkide sorun yaşatıyor mu?" sorusunu yanıtlamıştı.