Merve Özbey: Kızım en güzel yerden izliyor - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

26 Ekim 2020 - 00:46

Merve Özbey: Kızım en güzel yerden izliyor

Dört aylık hamile olan şarkıcı Merve Özbey, “Artık sahnelerimi en güzel yerden kızım izliyor. İnternetten ufak ufak araştırıyorum, sesleri duymaya başlıyormuş. Yüksek seslere alışacak diye ümit ediyorum. Sağ olsun o da beni hiç zorlamıyor, biraz sakin bir kız. Sayesinde, izin verdiği için hâlâ işimi yapabiliyorum” dedi.

Merve Özbey: Kızım en güzel yerden izliyor
Son Güncelleme :

05 Ekim 2020 - 19:43

1

Dört aylık hamile olan şarkıcı Merve Özbey, "Artık sahnelerimi en güzel yerden kızım izliyor. İnternetten ufak ufak araştırıyorum, sesleri duymaya başlıyormuş. Yüksek seslere alışacak diye ümit ediyorum. Sağ olsun o da beni hiç zorlamıyor, biraz sakin bir kız. Sayesinde, izin verdiği için hâlâ işimi yapabiliyorum" dedi.

2

"HAMİLELİĞİN UFAK CİLVELERİ OLUYOR" Özbey, "Hamilelik süreci sizin için nasıl geçiyor, zorluyor mu?" sorusuna, "Şükürler olsun hamileliğim beni hiç zorlamıyor. Elbette ki hamileliğin ufak cilveleri oluyor. Ama çok şükür yatmak zorunda kalmadım. O zaman çok zorlanırdım diye düşünüyorum. Daha kötü gebelik yaşayan annelerin Allah yardımcısı olsun" yanıtını verdi.

3

"KIZIM EL VERDİ" Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bebeklere ve annelere özel bir çalışmanın sinyallerini veren ve merak uyandıran Özbey, "Ben zaten uzun zamandır bir şeyler yapmak istiyordum. Sağ olsun kızım da el verdi. Her kadının çalışması gerektiğini hep söylüyorum. Bebekler için annelerin hayatını kolaylaştırabilecek, onları ve bebeklerini mutlu edebilecek güzel işler yapmaya çalışıyoruz" dedi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Özbey, izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.

4

Merve Özbey ile iş insanı Kenan Koçak, geçtiğimiz şubat ayında muhteşem bir törenle dünyaevine girmişti.

5

Geçtiğimiz aylarda da Merve Özbey, Instagram hesabından kendisine, “Çocuk yapın da görelim, herkes yapıyor sen daha yapmadın” diyen takipçisini ifşa etmişti. Bu sözlere çok sinirlenen şarkıcı,"Bir bitmediniz ki... Kötüsünüz gerçekten! Hem de çok kötü! Ekran önündeyiz, oyuncuyuz, şarkıcıyız, kadınız diye size böyle konuşma hakkını kim veriyor? Kim! Gerçekten çok sıkıldım. Sizin gibiler bu dünyayı alt üst ediyor" diyerek tepkisini göstermişti.

6

32 yaşındaki şarkıcı, Instagram hesabından karnı burnunda pozunu yayınlayarak bebeğinin cinsiyetini haber vermişti. Özbey, "Gel bakalım güzel kızım. Ailene, vatanına, dünyaya güzellikler, hayırlar getir. Çok şükür" ifadelerini kullandı.