Merve Sanay Kimdir? - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

23 Ekim 2020 - 00:26

Merve Sanay Kimdir?

Merve Sanay son zamanlarda Instagram’a yüklediği fotoğraflarıyla sıkça gündem oluyor. Burada 1 milyon kadar takipçisi var. Genellikle paylaşımlarında cesur halleriyle dikkat çekiyor.

Merve Sanay Kimdir?
Son Güncelleme :

21 Eylül 2020 - 11:16

Merve Sanay son zamanlarda Instagram’a yüklediği fotoğraflarıyla sıkça gündem oluyor. Burada 1 milyon kadar takipçisi var. Genellikle paylaşımlarında cesur halleriyle dikkat çekiyor. Instagram’ın yanında Periscope uygulamasını da aktif kullanıyor.

Genellikle yaptığı iş merak edilen fenomen 1996 doğumlu, 1,78 boyunda ve 59 kilo. Periscope platformunda yaptığı yayınlarla adından söz ettiriyor. Burada yaptığı cüretkâr paylaşımlar olay oluyor. Uygulamanın Türkiye kullanıcıları arasında en popüler isimlerden biri. Dünya ölçeğinde de hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var. Instagram paylaşımları da Periscope yayınları ile paralel şekilde.

Paylaşımlarından anlaşıldığı kadarıyla çeşitli eğlence mekanlarında ve aktivitelerde şovlara katılıyor ve DJ performansları sergiliyor. Merve Sanay aynı zamanda Damla Ekmekçioğlu ile yakın arkadaş. İkili birlikte birçok paylaşım yapmanın yanı sıra çeşitli şovlara da birlikte katılıyor.

Genç kadının ismi ilk olarak bir Youtube videosunda duyuldu. Bu videoda başka bir kadından sokak ortasında dayak yerken görüntülendi ve içerik viral oldu. Bundan sonra genç kadının Instagram hesabı büyük bir takipçi ivmesi kazandı. Bir süre dış görünüşü ve estetikleriyle konuşulmaya devam etti. Son zamanlarda ise başka bir video ile gündeme oturdu. Evine sipariş getiren pizzacıya kapıyı çıplak açtığı video şaşkınlık yarattı. Bu olayın ardından da takipçi sayısı arttı. Değişik tepkiler alan Merve Sanay’ın bu görüntüleri dolayısıyla babasıyla sorun yaşadığı söyleniyor.