Milli boksör Sinan Ulutürk eşi Leyla Süleymanova’nın ihanetine uğradı!

featured
service

Milli boksör Sinan Ulutürk, 2018 yılında nikah masasına oturduğu Leyla Süleymanova ile boşanmaya hazırlanıyor… Olaylı bir boşanma süreci yaşadığını söyleyen Ulutürk, eşinin istekleri yüzünden büyük maddi zorluklar yaşadığını öne sürdü. Eşiyle ilgili şoke eden açıklamalarda bulunan milli boksör, Süleymanova’nın daha boşanmadan şarkıcı Mert Cihan Özcan ile yasak aşk yaşamaya başladığını ve annesine şiddet uyguladığını söyledi.

Eşinin istekleri yüzünden büyük maddi zorluklar yaşadığını anlatan ve boşanma süreci devam ederken eşinin yeni bir sevgili bulduğunu söyleyen Ulutürk, Günaydın’dan Evren Abdullahoğlu’na özel açıklamalar yaptı.

blank

EŞİNİ ŞARKICI MERT CİHAN ÖZCAN İLE ALDATTI!
Milli boksör Sinan Ulutürk, eşi Leyla Süleymanova’nın kendisini şarkıcı Mert Cihan Özcan ile aldattığını iddia etti. Eşinin ilk evliliğini Demet Akalın’ın eski eşi Oğuz Kayhan ile yaptığını söyleyen boksör, Süleymanova ile tanıştığında kendisine, “Spor hocasıyım ve müsabakalara çıkıyorum. Ben kimim biliyor musun Demet Akalın’ın eski kocası Oğuz Kayhan ile evliydim, yeni ayrıldım” dediğinden bahsetti.

Evliliklerinin 3. ayından itibaren eşinin alkol problemi ve gece hayatına düşkün olduğunu öğrendiğini söyleyen milli sporcu, Süleymanova’nın önceki evliliğinden olan çocuğuna bakıcı tutup yıllarca çocuğun masraflarını karşıladığını anlattı.

”ALKOL ALIP GECE HAYATINA DEVAM ETTİ”
Evliliklerinin ilk yılında evlerini ayırıp boşanma davası açtıklarını söyleyen boksör, sonrasında eşinin intihar girişiminde bulunduğunu iddia etti. Bunun üzerine barışan ikili, birkaç ay sonra yeniden sorun yaşamaya başladı. Eşinin alkol alıp gece hayatına devam ettiğini söyleyen sporcu, “Maddi isteklerine yetemediğim için sürekli maça çıkıyordum. Sonrasında sakatlandım. Maçlara çıkamadığım için sponsorlarıma paralarını iade etmek zorunda kaldım ve evimi sattım. Daha sonra huzursuzluklar büyümeye başladı. ‘Yarısını bana ver, babam hasta’ dedim. Elindeki çantayı sallayarak ‘Senin paran anca bunu almaya yetti’ diyerek beni aşağıladı” dedi.

blank

”ALEYNA TİLKİ İLE EVLENECEK”
7 ay önce mahkemede eşinin arkadaşının, kendisi hakkındaki “Aleyna Tilki ile evlenecek” şeklindeki iddiasısıyla davanın seyrini değiştirmeye çalıştıklarını belirten boksör, eşinin hamileyken çocuğunu düşürdüğü iddiasını da yalanlayarak tepki gösterdi.

BOŞANMADAN AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI
Boşanma davası devam ederken Süleymanova’nın şarkıcı Mert Cihan Özcan ile ilişki yaşamaya başladığını belirten sporcu, eşinin evlilik birliği içinde yaşadıkları evde son bir yıldır Mertcan Özcan ile yaşadığını ve ilişkilerini gizlemeyip sosyal medyada paylaştıklarını söyledi.

blank

”SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE ANNEMİ DÖVDÜLER”
Anne ve babasıyla kiraya çıktıklarını söyleyen sporcu, kendisi evde yokken Mert Cihan Özcan ile eşinin birlikte eve gelip kapıyı zorlayarak içeri girdiğini iddia etti. Ulutürk, “Annemi dövüp tehdit ettiler. Annem KOAH hastası, çok büyük sıkıntılar yaşadı. Annemi zar zor hastaneye yetiştirdim” diye konuştu.

blank

Milli boksör Sinan Ulutürk eşi Leyla Süleymanova’nın ihanetine uğradı!