Süper Kulüp Haberleri

MİLYONLUK VURGUN YAPAN HASTANE SAHİBİNİN KIZI BAKIN KİM ÇIKTI!

Soruşturmada hastane sahibi ve doktorlar da dahil 13 güvenilmez var. Şüpheliler “Zincirleme şekilde nitelikli üçkâğıt”, “Resmi belgede sahtecilik” ve “Cisim bütünlüğüne canını yakmak”le suçlanıyor.

MİLYONLUK VURGUN YAPAN HASTANE SAHİBİNİN KIZI BAKIN KİM ÇIKTI!
116
10 Ocak 2021 - 0:41
Soruşturmada hastane sahibi ve doktorlar da dahil 13 güvenilmez var.
Şüpheliler “Zincirleme şekilde nitelikli üçkâğıt”, “Resmi belgede sahtecilik” ve “Cisim bütünlüğüne canını yakmak”le suçlanıyor.
İddiaya göre; şüpheliler “Genel göz taraması ve kampanya var” diyerek mağdurları hastaneye çekti. Sağlıklı olan gözlerine, rızaları haricen lazer tedavisi uygulayıp delik açtı.
Tedavi sonrasında mağdurların gözlerinde yanma, yaşarma, eskisi gibi uzağı ve yakını görememe sorunları göründü. 291 mağdurun gözünde hasar kaldı.
İşlemler hastane yönetimi kadar faturalandırıldı. Sabah Gazetesinin ortaya çıkardığı haberde ilginç teferruat ortaya çıktı.
Haberde adı Geçen Özel Avrupa Şafak Hastanelerinin sahibi işadamı Saim Öztürk’ün sosyetik hoş İlkem Öztürk’ün babası olduğu ortaya çıktı.

Ayrı giyim tarzı ve katıldığı davetlerde sık sık görüntülenen İlkem Öztürk’ün medyaya yansıyan 6 milyonluk vurgunda adı geçen Özel Avrupa Şafak Hastaneleri yönetim kurulu üyesi olduğu öğrenildi.
Sosyetik güzel İlkem Öztürk geçtiğimiz yıllarda Nişantaşı’nda işte böyle görüntülemişti…
https://www.korkusuzmedya.com/magazin/unlu-is-adami-saim-ozturk-un-kizi-nisantasi-nda-h160023.html

Kaynak: www.sacitaslan.com

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.