Mustafa Sarıgül'ün kadınlarla yürüdüğü video olay oldu | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 08:36

Mustafa Sarıgül’ün kadınlarla yürüdüğü video olay oldu

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Tiktok’ta kadınlarla birlikte yürüdüğü ve “Güçlü kadınlar, güçlü Türkiye” mesajı verdiği videonun kamera arkası sosyal medyada olay oldu. Sarıgül’ün çekim öncesinde kadınlara yaptığı “Yavaşça yürüyoruz” uyarısı dikkat çekti.

Mustafa Sarıgül’ün kadınlarla yürüdüğü video olay oldu
Son Güncelleme :

07 Nisan 2021 - 14:12

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün bu kez de kadınlara destek için çektiği video sosyal medyada gündem oldu.

“Güçlü kadınlar güçlü Türkiye için yürüyoruz” diyen Sarıgül’ün çekim öncesinde kadınlara yaptığı “Yavaşça yürüyoruz” uyarısı dikkat çekti.

Videoda Sarıgül, kadınları yavaş yürümeleri konusunda uyardıktan sonra, “Güçlü kadınlar güçlü Türkiye için yürüyoruz. Türkiye’nin kurtuluşu cesaretli ve güçlü kadınların emin adımlarıyla olacak” ifadelerine yer verdi.

‘Niye gece yarısı?’

Öte yandan sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretinde bulunmak üzere Edirne’ye gelen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partililerle Selimiye Camisi’ni gezdi. Sarıgül, basın mensuplarının ‘emekli amiraller bildirisi’ne ilişkin sorusuna şu cevabı verdi:

“Herkes, görüş ve düşüncelerini söylemekte serbesttir. Ancak askerlerimiz, sadece bayrağımız ve toprağımızı, hudutlarımızı korumakla görevlidir. Siyasal gelişmeler mutlaka ülkedeki siyasi partilere bırakılmalıdır. Kışlaya siyaset girmemelidir. Kışla da siyasete karışmamalıdır. Niye gece yarısı? Niye generaller? Kabul edilebilir bir olay asla değildir.” dedi.