Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu? | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

27 Şubat 2021 - 06:57

Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu?

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından biri olan Nesrin Cavadzade’nin canlandırdığı karakter Şahika, geçen hafta yayınlanan bölümde bayılmıştı. Dizide yaşanan yaprak dökümüne yenisi mi eklenecek merak ediliyor. Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu?

Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu?
Son Güncelleme :

08 Şubat 2021 - 21:40

YASAK ELMA’DAN ŞAHİKA AYRILIYOR MU?

Yeni sezona iddialı başlayan Yasak Elma dizisinden ayrılıklar yaşanmaya başlandı. İlk olarak Talat Bulut, Barış Kılıç, Buse Buçe Kahraman, Gökhan Alkan diziden ayrıldı. Henüz Şahika karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

nesrin cavadzade diziden ayriliyor mu yasak elma 13901866 6585 amp - Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu?

YASAK ELMA ŞAHİKA ÖLÜYOR MU?

Dizinin yayınlanan 96. yeni bölüm fragmanında, Hasan Ali’nin ikram ettiği şalgam suyundan içtikten sonra zehirlenen Şahika’nın, önce bayıldığı ardından ise öldüğü söylendi. Hasan Ali’nin yardımcılarından ölen Şahika’dan kurtulmaları için yardım istediği görülen fragman sonrası sosyal medyada ortalık karıştı. Nesrin Cavadzade’nin gerçekten diziden ayrılıp ayrılmadığı sorularını akla getiren fragmandaki ölüm olayının, 1 Şubat akşamı (bu akşam) yayınlanacak yeni bölümde netlik kazanması bekleniyor.

nesrin cavadzade yasak elma da ayriliyor mu 13914595 5223 o - Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu?

NESRİN CAVADZADE YASAK ELMA’DAN NEDEN AYRILIYOR?

Nesrin Cavadzade’nin ‘Bir Başkadır’ dizisindeki rolü gereği bir sahnede, televizyona ve total seyirciye iş yaptığı için mutsuz olduğunu söyleyip küfür etmesi yapımcı Fatih Aksoy’u rahatsız etmişti. Fatih Aksoy’ın tepki göstermesiyle birlikte Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı kulislerde konuşulmaya başlanmıştı. Ayrılık kararının Cevadzade’nin yakın dostları Eda Ece ve Şevval Sam araya girmesiyle ertelendiği konuşulmuştu. Ancak yayınlanan son fragman ile akıllara yeniden diziden ayrılacağı sorularını getirdi.

yasak elma nin sahika si nesrin cavadzade nin 13779650 7478 osd - Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılıyor mu?