NİHAT DOĞAN’DAN BÜYÜK GAF “MUHACİRLAR GİBİ MÜLTECİ DEĞİLİZ”

Seyhan Soylu moderatörlündeki Flash Tv’de ‘’ AL SANA HABER ‘’’de yorumcularından Nihat Doğan Tuğba Ekinci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Seyhan Soylu moderatörlündeki Flash Tv’de ‘’ Al Sana Haber ‘’’de yorumcularından Nihat Doğan, Tuğba Ekinci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Flash Tv’de yayınlanan ‘Al Sana Haber’ adlı programda yorumculardan Nihat Doğan, “ Ortada bir Faşist bir düzen var, yeni Dünya düzeni var. 21. yüzyıldayız Marsta hayat var mı diye tartıştığı bu dönemde insanların kafasında başka şeyler var.

Doğan, “Tuğba ve aynı zihniyeti taşıyan herkese söylüyorum. Biz Pakistandan, Afganintandan Suriyeli ve Bulgaristan’dan buraya göçen Muhacirlar gibi mülteci değiliz haddini bil haddinizi bilin!” diyerek canlı yayında gaf yaptı.

Moderatör Seyhan Soylu, Nihat Doğan’ın sözleri üzerine “Sende Faşizan davranıyorsun şuan da. Orada bir ayrışma yapıyorsun Batı Trakyada yaşayan Türklere mülteci diyorsun Nihat arkadaşım ne yapmaya? çalışıyorsun diyerek sert çıkış yaptı.

Soylu, “Orada ağzı sürçtü Nihat’ın asla Bulgaristan’dan veya Batı Trakya gelen kardeşlerimiz mülteci değildir. Bende bir Batı Trakya kızıyım” diyerek gergin giden programı sakinleştirdi.

 

YORUM