ÖĞRETMEN FİLMİ’NİN GALASI GERÇEKLEŞTİ

featured

Yapımcılığını Bilal KALYONCU, nun üstlendiği yönetmen koltuğunda Bilal KALYONCU, nun oturduğu, uygulayıcı yapımcılığını Şehmus GENCAN,ın üstlendiği, Yılmaz OKUMUŞ , un kaleme aldığı. Başrollerinde Önder AÇIKBAŞ, İnan Ulaş TORUN, Bilal HANCI, Buse Sinem İREN, Zeynep Derin ŞENYİĞİT, Adem YILMAZ, Şükrü ÜÇÜNCÜ, Asuman DABAK, Burak SATIBOL, Selinay TAŞOL, Ece KAZIMOĞLU, Kemal UÇAR ve Sezgin UZUNBEKİROĞLU YILMAZ , ın rol aldığı öğretmen filminin galası geçtiğimiz akşam zorlu center’da gerçekleşti.

 

Galaya tan medya haber, in sahibi Ertan TAŞKIRAN, survivor Avatar ATAKAN, İsmet ŞİMŞEK, iş insanı ve düzenlediği ödül törenleri ile adından söz ettiren Hakan Taner ÇAPIN, ünlü anestezi uzmanı ve saç ekimci Rukiye KODAK, müzisyen ve oyuncu Hakan BAL, sinema ve dizi oyuncu Erol TAŞCI ve Dr.Ece Rasime ŞAHBAZİ  onur konuğu olarak katılan isimler arasındaydı.

 

Öğretmen filminin konusu ise: Öğretmen, koyu Fenerbahçeli bir öğretmenin gözünden Trabzonspor ve Fenerbahçe’nin rekabeti gözler önüne seriliyor. İstanbul’da yaşayan başarılı bir ilkokul öğretmeni olan Sinan’ın tayini, Trabzon’un Çaykara ilçesine çıkar. Fanatik bir Fenerbahçeli olan Sinan, Trabzon’a gideceğini öğrenince kendisini cepheye giden bir asker gibi hisseder. Trabzon’a gittiğinde gördüklerinden sonra Fenerbahçeli olduğunu söylemekten korkan Sinan, bu süreçte kendisini türlü olayların içerisinde bulur.

 

Öğretmen filmi 20 Ekim’de sinemaseverler, le buluşacak.