Okan Bayülgen ‘Renkli Rüyalar Oteli’ ile ekranlara geri dönüyor

featured
service

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, yepyeni ve daha önce denenmemiş bir format ile üyelerinin karşısına çıkıyor. Okan Bayülgen’in her bölüm konuklarını Yalın Alpay ve Emrah Safa Gürkan ile farklı otellerde ağırlayıp hayata dair sohbet edeceği ‘Renkli Rüyalar Oteli’, 3 Temmuz’da BluTV’de başlıyor.

Seçkisinde yer alan yerli, yabancı ve özel yapımlarının yanı sıra koleksiyonuna eklediği farklı formatlarla üyelerine seyir zevki yüksek saatler sunan BluTV, Okan Bayülgen ile yeni bir programa başlıyor. Her bölüm Okan Bayülgen’in konuklarıyla farklı bir otelde bir araya gelip misafirleriyle derin sohbetler edeceği ‘Renkli Rüyalar Oteli’nde Bayülgen ve konuklara yazar, felsefeci Yalın Alpay ile tarihçi, yazar, akademisyen Emrah Safa Gürkan eşlik edecek.

Her bölüm bir filozof ve felsefesinden yola çıkarak cesaret edilemeyen konuların masaya yatırılacağı ‘Renkli Rüyalar Oteli’nde seyirciler bir yandan Okan Bayülgen’le birbirinden ihtişamlı otellerin odalarında dolaşırken, bir yandan da Bayülgen ile konuklarının ilginç konulara parmak basacağı sohbetlerine dahil olacak.

3 Temmuz’da ilk bölümüyle başlayacak olan programın ilk konuğu sanatçı Nil Burak olurken ünlü filozof Søren Kierkegaard’ın felsefesi tartışılacak. Bayülgen’in birinci bölümünde tarihi Pera Palas Oteli’nin kapılarını aralayacağı yeni programı ‘Renkli Rüyalar Oteli’nden ilk tanıtım ise bugün seyirciyle buluştu. Film tadındaki tanıtım, programın yenilikçi formatına dair ipuçları verirken izleyenlerde büyük merak uyandırdı.

blank

Okan Bayülgen, ‘Renkli Rüyalar Oteli’nin 3 Temmuz’daki ilk bölümüyle izleyenleri BluTV’de bu keyifli sohbetin bir parçası olmaya davet ediyor!

BLUTV: BluTV, ilk olarak 2016’da Türkiye’de ve ardından 2018’de Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da hizmete giren ve tüm dünyada Türkçe ve Arapça konuşan tüm izleyicilere sunulan önde gelen abonelikli online video izleme platformudur (SVOD). Discovery ile stratejik ortaklığının ardından BluTV, platformda discovery+ içeriklerini ve Discovery, Discovery Science, Eurosport 1 ve Eurosport 2 gibi kanalları yayınlamaya başladı. BluTV 5. yılını kutlarken, dünya çapında milyonlarca kişiye ulaşan BluTV orijinal içerikleri, Türk dizileri ve filmleri, Hollywood ve uluslararası dizi ve filmleri içeren geniş bir içerik yelpazesi sunar. BluTV, dünya çapında milyonlarca insana ulaşan 37 orijinal içerik üretmiştir ve üyelerine 10.000 saatten fazla premium içerik ve canlı TV izleme seçeneği sunmaktadır. BluTV global olarak en geniş Türk içerik portföyünü tek çatı altında toplamaktadır.

Okan Bayülgen ‘Renkli Rüyalar Oteli’ ile ekranlara geri dönüyor