Olağan Şüpheliler izle (Exxen) Olağan Şüpheliler fragman izle | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

2 Mart 2021 - 20:04

Olağan Şüpheliler izle (Exxen) Olağan Şüpheliler fragman izle

Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı Exxen için çekilen Olağan Şüpheliler dizisiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Acun Ilıcalı’nın kurduğu platformda yayınlanacak dizide çekimler başladı. İşte Olağan Şüpheliler izle (Exxen) Olağan Şüpheliler fragman izle.

Olağan Şüpheliler izle (Exxen) Olağan Şüpheliler fragman izle
Son Güncelleme :

22 Ocak 2021 - 0:35

Olağan Şüpheliler izle (Exxen) Olağan Şüpheliler fragman izle. Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı Exxen için çekilen Olağan Şüpheliler dizisiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Acun Ilıcalı’nın kurduğu platformda yayınlanacak dizide çekimler başladı.

Yakında dijital platform Exxen’de yayınlanmaya başlayacak olan dizi “Olağan Şüpheliler” çekimlere başladı.

Yapımcılığını 1441 Productions’un üstlendiği, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı, başrollerini ise; Ceren Moray, Bennu Yıldırımlar ve Yasemin Allen’ın paylaştığı, “Olağan Şüpheliler”de eşlerini öldüren 3 ev kadının hikayesi anlatılacak.

Çekimlerine başlanan dizi Exxen’de yayınlanmak için gün sayıyor.

Olağan Şüpheliler fragman izle

Exxen platformunda yayınlanacak olan Olağan Şüpheliler dizisinin fragmanı henüz yayınlanmadı.

OLAĞAN ŞÜPHELİLER DİZİSİ NE ZAMAN?
Kendi kurduğu ve büyük yatırım yaptığı dijital dizi-film platformu Exxen için yoğun mesai harcayan Acun Ilıcalı, birçok ünlü isimle anlaşmaya vardı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; son olarak Olağan Şüpheliler dizisi için ünlü oyuncularla temasa geçen Ilıcalı, başrol için Yasemin Allen, Bennu Yıldırımlar ve Ceren Moray ile el sıkıştı.

OLAĞAN ŞÜPHELİLER KONUSU NE?
Yapımcılığını İrfan Şahin’in üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Yüksel Aksu’nun oturacağı Olağan Şüpheliler dizisi 3 ev hanımının cinayet işlemesi sonrası yaşanan olayları ele alacak.

Kadın başrol oyuncularının belli olmasının ardından gözler erkek oyunculara çevrildi. Ocak ayında çekimlere başlanması planlanan dizinin erkek oyuncu kadrosunun da yakın bir zamanda açıklanacağı öğrenildi.

OLAĞAN ŞÜPHELİLER DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?
Bir zamanların fenomen dizisi Yaprak Dökümü’nde canlandırdığı Fikret karakteri ile hafızalara kazınan Bennu Yıldırımlar bir süredir ekranlarda gözükmüyordu.

Avlu dizisinde Azra karakterini canlandıran Ceren Moray son olarak Öğretmen dizisinde Zeynep karakteri ile izleyicinin karşısına çıkmıştı.

Dizinin bir diğer kadın başrol oyuncusu Yasemin Allen ise, yayın hayatı çok uzun sürmeyen İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melis karakteriyle ekranlarda boy göstermişti.