Ölen Adamın Üzerinde Twerk Yapıp Suratına ve Kasıklarına Oturan Kadın gündem oldu

Sosyal medyada kısa sürede yayılan bir video tepkilerin odağı haline geldi. Latin Amerika’da olduğu tahmin edilen bir cenaze töreni sırasında ismi açıklanmayan bir kadın, ölen adamın tabutunun üzerine çıkarak twerk yapmaya başladı. O anlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

Sosyal medya kullanıcıları ölen adamın tabutunun üzerinde twerk yapan kadını konuşuyor. Latin Amerika’da çekildiği tahmin edilen görüntüler aslında bir cenaze töreni. Vefat eden adam tabutunun kapağı açık bir şekilde yerde yatarken ismi ve ölen adamla yakınlığı bilinmeyen bir kadın akılalmaz bir harekete imza attı.

İspanya’da bir kadını ihanetini gösteren görüntüler sosyal medyada popüler oldu. Milyonlarca izlenmeye ulaşan görüntülerde kadınla kocasının konuştuğu anlarda sevgilisi olduğu iddia edilen adamın kaçma çabası kameralara yansıdı. Kısa sürede popüler olan görüntülerin kurmaca olduğunu iddia eden sosyal medya kullanıcılarının yanı sıra video kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya kullanıcılarının bir bölümü görüntülerin gerçek bir cenaze törenine ait olmadığını ve kurmaca olduğunu iddia etti. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı videoyu izlediğinde adamın uyanacağını düşündüklerini söyledi. Diğer kullanıcılar ise bazı cenaze geleneklerine dikkat çekerek bu durumun mümkün olabileceğini dile getirdi.

İşte o gündem olan görüntüler: