Ordu’da yoğun ilgiyle karşılaşan Bülent Ersoy’a 20 yıl sonra büyük sürpriz!

Sanatçı Bülent Ersoy Ordu'da bir açılış törenine katıldı. Yoğun ilgi ile karşılaşan Bülent Ersoy burada, en son 20 yıl önce Antalya'da gördüğü iki kız kardeş ile tekrar bir araya gelme şansını elde etti. Ersoy iki kız kardeş ile bir kez daha fotoğraf çektirdi.

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, açılış için Ordu’ya gitti. Altınordu ilçesinde bir iş yerinin açılışına katılan Ersoy, kurdeleyi AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Hitaloğlu ile birlikte kesti. Ordu’da katıldığı açılış sırasında yoğun bir ilgi ile karşılaşan Bülent Ersoy burada, 2002 yılında Antalya’da fotoğraf çekildiği iki kız kardeşle de bir araya geldi.

 

Kurdele kesiminin ardından işletme sahipleriyle bir süre sohbet eden Ersoy, kendisiyle görüşmek isteyen iki kız kardeşle bir araya geldi. 20 yıl önce Antalya’da birlikte çekildikleri fotoğrafı gösteren iki kız kardeşin elindeki resimleri alan Ersoy, bir süre sohbet etti.

Kız kardeşler Ersoy’a, ‘Ablamın nikah şahidi olur musunuz’ sorusunu da yönelttiler. Ersoy ise esprili bir dil ile bu talebi geri çevirdi.