Oyuncu Beren Saat alkolü fazla kaçırdı!

Uzun süredir İstanbul gecelerinde görünmeyen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, önceki akşam Kuruçeşme'de Saba Tümer'in doğum günü partisine katıldı. Beren Saat, alkolün dozunu kaçırınca mekan çıkışında olanlar oldu. O anlar kameraya yansıdı.

2014 yılında Los Angeles’ta evlenen ve sık sık boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme gelen ancak sonrasında aralarındaki buzları eriten Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, geçen akşam Kuruçeşme Korto Live isimli mekanda Saba Tümer’in doğum günü partisindeydi.

Çok güzel bir geceydi

Mekan çıkışı basın mensuplarıyla sohbet eden Doğulu, “Her şey çok güzel gidiyor. Saba’cığımın doğum gününe katıldık. Çok güzel bir geceydi” şeklinde konuştu.

Mekandan en son çıkan sunucu Saba Tümer ise, “Yeni yaşımı tüm sevdiğim dostlarımla kutladım. Hepsi yanımdaydı. Çok güzel bir gece oldu. Yarın da iş günü olduğu için, gece erken başladı ve erken bitti” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Kenan Doğulu, geçtiğimiz haftalarda Cumhuriyet’in 98’inci yılı şerefine İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği kutlamada sahne almıştı.

Birlikte dans ettiler

Sanatçının eşi Beren Saat, ‘Aşk İle Yap’ şarkısı sırasında sahneye çıkıp, Kenan Doğulu ile dans etmiş; ikilinin bu halleri uzun süre gündem olmuştu.

Ardından Arnavutköy’de objektiflere yansıyan Beren Saat, konuyla ilgili konuşmuş ve “Kenan 10 sene sonra ilk kez beni sahneye davet etti” açıklamasını yapmıştı.

Öte yandan yaş günü partisinde Beren Saat, alkolün dozunu kaçırınca mekan çıkışta ayakta durmakta güçlük çekti.

İMDADINA KENAN DOĞULU YETİŞTİ

Merdivenlerden inerek aracına ilerleyen Saat’e, eşi Kenan Doğulu elinden tutarak yardım etti.

 

YORUM