ÖZCAN DENİZ 25 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ İLE YAKALANDI

featured
service

ÖZCAN DENİZ VELAYETİ KAYBEDİNCE TESELLİYİ SEVGİLİSİNDE BULDU.

Özcan Deniz geçtiğimiz yıl eşi Feyza Aktan’ dan boşanmıştı. Aktan, Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını öne sürerken, Deniz ise eski eşinin 3 yaşındaki oğulları Kuzey’le görüşmesini engellediğini iddia ederek velayet davası açmış, mahkeme Kuzey’in velayetinin annede kalmasına karar vermişti.

blank

İLK KEZ “AL SANA HABER” ÖZCAN DENİZ’İ YENİ SEVGİLİSİYLE YAKALADI.

Seyhan Soylu; “Akşam evde otururken bana bir telefon geldi, Özcan Deniz Arnavutköy Durusu bölgesinde gözlerden uzak orman içindeki bir Otelin ünlü ve iş dünyasının tanınmış şahsiyetlerine tahsis edilen otelin Kule bölümündeki restaurantta yeni sevgilisi ile olduğu haberini alınca yataktan fırladım, hemen giyinip otele giriş yaptım. Özcan Deniz’in korumaları kule bölümünde neredeyse etten duvar oluşturmuşlardı. Yerin sahibi beni görünce lütfen Seyhan hanım çekim yapmayın, Özcan beye özel tahsis ettik ve söz verdik, sizden ricamız lütfen cep telefonunuzu bırakın dediler ve aldılar. Fakat ilave gerekli çekimi yapabilecek cihaz ile onlar bana bu uyarıyı yapana kadar ben zaten yapacağımı yapmıştım. O sırada Özcan ile göz göze geldik ve öpüştük. Biz öpüşünce mekanın sahipleri rahatladı. Fakat gazeteci kimliğim ağır bastığından yılın bombalarından biri olacak bir görüntüyü çekmemek ve bunu izleyicilerimize aktarmak, medya mensubu arkadaşlarımla bu gurur duyulacak haber atlatmayı, görüntüleri paylaşmak için sabırsızlandım. Aynı gece aynı mekanda eski bir Bakan’ın sevgilisi de objektifime yakalandı ama etik kurallar gereği pek kamuyu ilgilendirmeyeceği için görüntüleri şimdilik yayınlamıyorum ‘’ dedi.

blank

ÖZCAN DENİZ 25 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ İLE YAKALANDI.

Nurcan Sabur “Otelden mi çıktılar peki yoksa yemek mi yiyorlardı?” diye lafa girdi. Soylu; “Yemek yiyorlardı. Şarkılar söylediler. Daha da otururlardı fakat Özcan beni görünce erken kalktılar. Özcan bilir beni çünkü gazetecilikte babamı tanımam.” şeklinde cevap verdi ve medyada ilk kez o görüntüleri yayınladı.

Nihat Doğan ise “Kız kimdir? Tanıyor muyuz? Yoksa gizemli bir sevgili midir?” diye sordu. Soylu; “Tanınmış biri değil. Ama bana göre ciddi bir ilişkileri var. Birbirlerine o kadar güzel bakışları vardı ki bu ciddi bir ilişkiye döner. O gün de mahkemesi vardı. Biraz morali bozuktu. Ama mahkemenin kararı bence çok doğruydu. Velayet her zaman annede olmalı.” diye cevap verdi.

blank

ÖZCAN DENİZ YENİ AŞKIYLA YAKALANDI.

Bu arada Bahar Candan; “Özcan Deniz kız arkadaşlarını isimsiz seçiyor. Geçmiş ilişkilerinden de bunu anlıyoruz. Özcan, tanınmayan, güçsüz, yönetebileceği ve onunla ünlenebilecek kişilerden seçiyor. Özcan ile birlikte bu kızlar bir popülerlik yakalayıp, ayrıldığında da kızlar bitsin istiyorlar. Böyle bir tarzı olduğu için de tanımıyoruz kızları.” diyerek Nihat Doğan’ a cevap verdi.

//www.youtube.com/watch?v=gyq0f-paK8o

ÖZCAN DENİZ 25 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ İLE YAKALANDI