Özlem Yıldız ile Mete Vardar iki aydır görüşüyor! İşte ilk görüntü

featured
service

Sunucu Özlem Yıldız ile turizmci Mete Vardar‘ın iki aydır görüştükleri öne sürüldü. Sabah yazarı Bülent Cankurt köşesinde, Özlem Yıldız’ın, turizmci Mete Vardar ile arkadaşlıklarına detaylarına yer verdi.

blank

İlk evliliğini Sinan Serter ile yapan ve bir oğlu bulunan sunucu Özlem Yıldız, yeni bir aşka yelken açtı. Sabah yazarı Bülent Cankurt, köşesinde Özlem Yıldız hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Bülent Cankurt köşesinde, Yıldız ile ünlü turizmci Mete Vardar’ın birlikte olduklarına yer verdi. Cankurt, köşesinde şu ifadelere yer verdi:

“Sunucu Özlem Yıldız ile turizm dünyasının ünlü ismi Mete Vardar birlikte! Yaklaşık iki aydır flört eden sevgililer, ilk kez Rumeli Hisarı’nda görüntülendi. Geldi bahar ayları, gevşedi gönül yayları misali son günlerde sosyetenin gönül yayları da bir hayli gevşemiş durumda!

Neredeyse her gün sosyeteden bir aşk haberi kulağıma geliyor. İşte bomba bir aşk daha… Sunucu Özlem Yıldız ile turizmci iş adamı Mete Vardar aşk yaşıyor. Evet, yanlış okumadınız… 2013’te Sinan Serter’den boşanan ve uzun süredir hayatında kimse olmayan Özlem Yıldız ile beş yıl önce eşi Neylan Vardar’dan boşanan ve hiç kimseyle adı anılmayan Mete Vardar, yaklaşık iki aydır flört ediyormuş.

Aslında geçen ay bir arkadaşım, Kıbrıs’ta, Yıldız ile Vardar’ı samimi şekilde gördüğünü söylemişti ama ihtimal vermemiştim. Geçen hafta sonunda, Bodrum’da olduklarını öğrenince içime kurt düşmüştü. İki gün önce ise, Mete Vardar’ın, Özlem Yıldız ve annesi Sevgi Yıldız ile Anadolu Hisarı’ndaki bir balıkçıda yemek yedikleri bilgisi gelince emin oldum.

Yıllar sonra gönül kapılarını açan ve şimdilik gizli saklı süren Özlem Yıldız-Mete Vardar aşkı bakalım uzun soluklu olacak mı?”

Özlem Yıldız ile Mete Vardar iki aydır görüşüyor! İşte ilk görüntü