PANDEMİDE KENDİMLE YÜZLEŞTİM -Süper Kulüp

4 Aralık 2020 - 16:50

PANDEMİDE KENDİMLE YÜZLEŞTİM

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Tuğba Özerk, çok yakında yeni single çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkacak. Güçlü bir yorumcu olmasının yanı sıra yazdığı sözlerle ve besteleriyle de kendisine sağlam bir kariyer edinen Özerk, dinleyicileriyle buluşturacağı şarkısını da kendisi yaptı.

PANDEMİDE KENDİMLE YÜZLEŞTİM
Son Güncelleme :

17 Kasım 2020 - 13:25

Pandemi döneminin herkese olduğu gibi kendisine de çok şeyler öğrettiğini ve çok kararlar aldığını belirten Özerk, tüm hayatını önce gözden geçirip sonra da elden geçirmiş. Kendisine çok iyi gelen kararlarını hızlıca uygulamaya alan Özerk, beslenme şeklinden başlayarak tüm hayat trafiğini baştan düzenlemiş. Spora ve sakinliğe özen gösteren Özerk, bu tür bir yaşam şeklinin kişiyi doğal olarak doğru kararlar almaya ittiğini keşfetmiş.

İÇİMDEKİ KADIN İLE ÇOCUĞU BARIŞTIRDIM

İnsanın yaşamında önceliklerini doğru belirlemesi gerektiğine inanan Özerk, müziği yeniden hayatının merkezine alarak bol bol şarkı yaptı. Pandemi döneminde vaktinin çoğunu stüdyoda geçiren güzel şarkıcı, ‘Müzikle uğraştıkça içimdeki kadın ile çocuğu barıştırdım. Kendime iyi davranmaya karar verdim ve hayallerime odaklandım. Kendimle yüzleştim ve bu dönemdeki ilk şarkıma da bunu yansıttım’ dedi. Özerk, hit olmuş slow şarkılarına çok yakında eklenecek olan ‘Kendimle Yüzleşme’ adlı şarkının her dinleyiciye şifa olacağını da sözlerine ekledi…

YÜZLEŞME

Işıklarım yok, ışıklarım yok…

Hiç üstüme gelme bir mum bile yok

Severim ben böyle havaları bilirsin bile bile acı çekerim çektiririm

İnceden de bir telli çalıverirse

Tadından yenmez

tadından yenmez

Koltuklar kitaplar resimler aynalar

Ah bu duvar yıkılıver ya

Aşkın dini var gördük o kadar

Ah yine nasıl sövesim var

Ah yine nasıl sevesin var…