Süper Kulüp Haberleri

Patronunun 215 bin TL’sini çaldı, içeceğine covid hastasının tükürüğünü karıştırdı

Adana’da bir oto galeride çalışan Ramazan Ç.’nin, 215 bin lirasını çaldığı patronu İbrahim Ünverdi’nin içeceğine corona hastasının tükürüğünü karıştırdığı iddia edildi.

Patronunun 215 bin TL’sini çaldı, içeceğine covid hastasının tükürüğünü karıştırdı
121
06 Ocak 2021 - 16:58

Adana’da oto galericilik yapan İbrahim Ünverdi, internet üzerinden bir kişiyle 215 bin lira değerindeki otomobilini satmak için anlaştı. Üç yıldır yanında çalışan personeli Ramazan Ç.yi de yanına alan Ünverdi, noterde satışı yaptıktan sonra 215 bin lirayı Ramazan Ç.ye vererek ofise bırakmasını söyledi.

Ramazan Ç. iddiaya göre parayı alıp, kaçtı. Ünverdi, olaydan birkaç gün sonra telefonla ulaştığı Ramazan Ç.’nin “Tefeciye borcum var. O yüzden parayı aldım” dediğini öne sürdü.

Ramazan Ç.’ye güvenerek evlerini açtıklarını belirten İbrahim Ünverdi’nin eşi Dilek Ünverdi “Eşimin canına kastetmek, bir aileyi yok etmeyi düşünmek kadar kötü bir şey olamaz” dedi.

500 TL’YE CORONA VİRÜSLÜ TÜKÜRÜK

Aynı oto galeride çalışan Kadir Canpolat ise 500 lira karşılığı corona virüslü hastadan tükürük satın aldığını iddia ederek, şunları söyledi: Aracın ruhsatını unuttuğum için ofise gittim. İçeri girdiğimde güzel bir masanın hazırlandığını gördüm. Benim de karnım acıkmıştı. Masaya oturduğumda Ramazan Ç. “Yemeklerden yeme, bir şey de içme, kalk, git” dedi. Neden diye sorduğumda cevap alamadım. Biraz daha sıkıştırınca corona hastası birisinden tükürük aldığını, o tükürüğü patronun içeceğine karıştırdığını söyledi. Hemen patronu arayıp buraya gelmemesi için oyaladım. Aralarında kavga çıkmaması için de bu olayı patrona anlatmadım.

Patronlar Dünyası

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.