Pınar Altuğ'dan sıfır makyaj poz - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

22 Ekim 2020 - 11:53

Pınar Altuğ’dan sıfır makyaj poz

Ailesi ile çıktığı tekne tatiline Marmaris Bozburun’da devam eden Pınar Altuğ, makyajsız ve filtresiz bir fotoğrafını paylaştı.

Pınar Altuğ’dan sıfır makyaj poz
Son Güncelleme :

05 Ekim 2020 - 19:42

1

Ailesi ile çıktığı tekne tatiline Marmaris Bozburun'da devam eden Pınar Altuğ, makyajsız ve filtresiz bir fotoğrafını paylaştı.

2

Sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaşan Pınar Altuğ olumsuz yorumlarla karşılaştı. Pınar Altuğ’un makyajsız hali takipçileri tarafından beğenilmedi.

3

Bir kullanıcının "Yaptırmadığı estetik yok, ne doğallığı. Her zaman mükemmel görünmek zorunda değil elbette, ama 'doğal' demeniz komik" yazması ünlü sunucuyu çok kızdırdı. Hemen cevap veren Pınar Altuğ "Rica etsem bir de estetiklerimi yazabilir misiniz? Arada unuttuklarım vardır belki..." yazdı.

4

Bir başka takipçisi ise Altuğ'un fotoğrafının altına "Demek ki para her şeyin çözümü değilmiş" yazması dikkatlerden kaçmadı.

5

Paylaşımlarına yapılan yorumlara verdiği cevaplarla gündeme gelen Pınar Altuğ, son olarak eşiyle paylaştığı kareye "Kimse bu kadar sürmesini beklemiyordu" yorumunu yazan sosyal medya kullanıcısına; "Biz başkaları için değil kendimiz için evlendik" yanıtını vermişti.