Polat Alemdar, 'EDHO'ya mı katılıyor? -Süper Kulüp

4 Aralık 2020 - 05:30

Polat Alemdar, ‘EDHO’ya mı katılıyor?

Fenomen yapım ‘Kurtlar Vadisi’nde ‘Polat Alemdar’ karakterine hayat veren Necati Şaşmaz’ın, Oktay Kaynarca’nın başrolünde olduğu Atv dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ kadrosuna dahil olacağı iddia edildi. Şaşmaz ve Kaynarca, ‘Kurtlar Vadisi’nde birlikte rol almıştı.

Polat Alemdar, ‘EDHO’ya mı katılıyor?
Son Güncelleme :

31 Ekim 2020 - 18:19

Bir döneme damga vuran ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin ‘Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz ile aynı yapımda ‘Süleyman Çakır’ karakterini canlandıran Oktay Kaynarca’nın, yıllar sonra bir araya geleceği iddia edildi.

Konuyla ilgili henüz herhangi bir açıklama gelmezken, ‘Polat Alemdar’ karakterinin, ‘EDHO’da gizli devlet adamı olarak ‘Hızır Çakırbeyli’ ile irtibata geçeceği öne sürüldü.

Necati Şaşmaz’ın, Atv’de ekranlara gelen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol alacağı iddiası, dizinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Usta oyuncu Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, ‘Kurtlar Vadisi’nin efsane haline gelen ilk sezonlarında birlikte rol almışlardı.

‘Oktay Kaynarca’nın oynadığı ‘Süleyman Çakır’ karakterinin en yakın arkadaşı, Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı ‘Polat Alemdar’ olmuştu. ‘Çakır, dizinin 45’inci bölümünde, ‘Cerrahpaşalı Halit’ tarafından pusuya düşürülüp öldürülmüştü.

‘Kurtlar Vadisi’ hayranlarına büyük üzüntü yaşatan ‘Süleyman Çakır’ın ölümü sonrası karakterin gıyabında cenaze namazı kılınmış, gazetelere vefat ilanı verilmiş ve mevlit okutulmuştu.