Rita Ora karantinayı lüks otelde geçirecek | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

27 Şubat 2021 - 19:14

Rita Ora karantinayı lüks otelde geçirecek

Rita Ora karantinayı lüks otelde geçirecek
Son Güncelleme :

03 Şubat 2021 - 4:04

1

Kosova asıllı İngiliz şarkıcı Rita Ora, Avustralya'da yayınlanan 'The Voice' adlı şarkı yarışması programının jüri üyesi oldu.

2

Çekimler için Avustralya'ya giden Ora, ülkenin koronavirüs salgınına karşı uygulanan kısıtlama kurallarına uymak zorunda kalacak. 30 yaşındaki şarkıcının tedbir amaçlı iki haftayı karantinada geçirmesi gerekiyor.

3

Daily Mail’in haberine göre; Rita Ora, bu süreçte geceliği 500 dolar (3 bin 500 TL) olan bir otelde kalacak. 14 gün boyunca dışarı çıkması yasak olan Ora, karantinayı otelin çatı katı suitinde geçirecek.

4

ODA SERVİSİ ASKIYA ALINACAK Bu süreçte, otelin herhangi bir tesisini kullanması da yasak olan İngiliz şarkıcının oda servisi de askıya alınacak. Ayrıca, dışarıdan yemek sipariş edilmediği sürece, otelde çıkan yemekler herkese servis edilenlerle aynı olacak.

5

İMKANLARDAN YARARLANAMAYACAK Her ne kadar kaldığı yerde spor salonu ve yüzme havuzu olsa da Rita Ora, karantina sürecinde bu imkanlardan yararlanamayacak. Ünlü şarkıcının iş anlaşması gereği İngiltere'den ayrılmasına izin verildiği öğrenildi.

6

DOĞUM GÜNÜNDE PARTİ VERDİ Öte yandan dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, geçtiğimiz yıl kasım ayında doğum gününde evde olduğunu söyleyip bir mekanda parti vermişti.