Ryan Dorsey neden Nickayla Rivera ile aynı evde yaşadığını anlattı -Süper Kulüp

1 Kasım 2020 - 00:42

Ryan Dorsey neden Nickayla Rivera ile aynı evde yaşadığını anlattı

Geçtiğimiz temmuz ayında trajik şekilde hayata veda eden Glee dizisinin yıldızlarından Naya Rivera’nın kız kardeşi Nickayla Rivera, bir süredir ablasının eski eşi Ryan Dorsey ve çiftin beş yaşındaki oğulları Josey ile birlikte yaşıyor.

Ryan Dorsey neden Nickayla Rivera ile aynı evde yaşadığını anlattı
Son Güncelleme :

01 Ekim 2020 - 9:55

1

Geçtiğimiz temmuz ayında trajik şekilde hayata veda eden Glee dizisinin yıldızlarından Naya Rivera'nın kız kardeşi Nickayla Rivera, bir süredir ablasının eski eşi Ryan Dorsey ve çiftin beş yaşındaki oğulları Josey ile birlikte yaşıyor.

2

SOSYAL MEDYA HESABINDAN ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİLERBu durum da çeşitli söylentilere yol açtı. Pek de hoş olmayan bu söylentilere önce Nickayla Rivera sonra da Naya Rivera'nın eski eşi Ryan Dorsey sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

3

Ryan Dorsey, 150 bin takipçisiyle paylaştığı videoda Naya Rivera'nın ölümünden sonra ne sosyal medyayla ne de kendileriyle ilgili çıkan haberlerle ilgilendiğini söyledi.

4

Dorsey "Çünkü biliyorum ki insanların yazdığı 50 tane pozitif yorumun içinde 5 tane de negatif çıkar. O negatif yorumlar da aklınızdan bir türlü çıkmaz" dedi.

5

İnsanların hiç tanımadıkları başka insanlar hakkında yorumlar yaptıklarını belirten Ryan Dorsey, küçük yaşta annesini yitiren oğlu için duyduğu endişeleri de paylaştı.

6

'OĞLUM BUNU HAK ETMEK İÇİN NE YAPTI?'Dorsey, "Kendim hakkında düşünüyorum da hala bir annem olduğu ve benim yaşamıma yardım eli uzattığı için şanslı hissediyorum. Sonra da oğlumun aynı şansa sahip olamayacağını düşünüyorum. Bu beni üzülmenin de ötesinde duygulara yöneltiyor. Kendime "neden?" diye soruyorum. "O çocuk bunu hak etmek için ne yaptı?" Onun bunları hak edecek bir şey yapmadığını biliyorum. Fakat insanların bu konuda söyledikleri üzücü" diye konuştu.

7

Ryan Dorsey, böyle zor zamanlarda ailece birlikte olmanın ve acıyı paylaşmanın güzel bir durum olduğunun altını çizdi.

8

"Ama, küçük bir insana bire bir başına gelenleri ve hayatının yeni gerçeğini anlatmak zorunda olmak acıyı daha da ağırlaştırıyor" dedi.

9

'ANNESİNİN CENNETTE OLDUĞUNU SÖYLEDİM, O DA GİTMEK İSTEDİ' Dorsey, annesini kaybeden 5 yaşındaki Josey'e Naya Rivera'nın cennette olduğunu söylediğini ve onun da "İyi, ben de oraya gitmek istiyorum. Oraya nasıl giderim?" diye sorduğunu anlattı.

10

Ünlü oyuncu, eski eşi Naya Rivera'nın 26 yaşındaki kardeşi Nickayla'nın kendileriyle aynı evde yaşadığını doğrulayarak bunu oğlunun istediğini açıkladı.

11

'TEYZESİYLE YAŞAMAYI OĞLUM İSTEDİ'Dorsey oğlunun kendisine "Titi (Nickayla) bizimle yaşayabilir mi?" diye sorduğun anlattı. Teyzesinin minik Josey ile ilgilenmesinin de bir anneye sahip olmaya en yakın durum olduğunu anlattı.

12

Naya Rivera ile Ryan Dorsey, 2014 yılında evlenip 2018 yılında boşanmıştı. Rivera, ilişkilerinin son döneminde kocasına şiddet uyguladığı iddiasıyla göz altına alınmıştı.