Sadakatsiz oyuncuları kim, gerçek isimleri ne? Sadakatsiz konusu ne? | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

4 Mart 2021 - 15:49

Sadakatsiz oyuncuları kim, gerçek isimleri ne? Sadakatsiz konusu ne?

Çarşamba günlerinin en dikkat çeken yapımlarından birisi olan Sadakatsiz 17. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Sadakatsiz dizisinde başrolleri Cansu Dere ve Caner Cindoruk paylaşıyor. Dizinin 17. bölümünde Asya’nın aldığı karar herkeste şok etkisi yaratıyor. Peki, Sadakatsiz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz oyuncuları kim, gerçek isimleri ne? Sadakatsiz konusu ne?
Son Güncelleme :

10 Şubat 2021 - 23:22

Sadakatsiz 18. bölüm fragmanı son bölümü izleyen izleyicilerin yakın takibine alındı. İlk bölümünden itibaren gerek konusu gerek de oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sadakatsiz dizisi çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer almayı başardı.

Dizinin 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Asya’nın uzaklaşması Volkan’ı hiç düşmediği kadar büyük bir çıkmaza giriyor.

İşte Sadakatsiz 17. bölüm izleme linki ve 18. bölüm fragmanı ile ilgili tüm detaylar…

SADAKATSİZ 17. BÖLÜM ÖZETİ

Sadakatsiz’in 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan 18. bölümünde; Asya’nın aldığı karar herkeste şok etkisi yaratırken Derin büyük bir zafer kazandığına inanır. Hicran ve Selçuk’u bir araya getiren kaçınılmaz yüzleşme, beklenmedik karşılaşmaların da habercisidir. Asya’nın uzaklaşması Volkan’ı hiç düşmediği kadar büyük bir çıkmaza sürüklerken, sonuçları herkes için sarsıcı olur. Derin Ali için çaba göstermeyi sürdürürken dengeleri bir kez daha değiştiren gelişme ne olacaktır?

SADAKATSİZ 18. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.