'Sadakatsiz'e Gönül Güçlü damgası: Rujunu sür Derin! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

22 Nisan 2021 - 02:58

‘Sadakatsiz’e Gönül Güçlü damgası: Rujunu sür Derin!

‘Sadakatsiz’e Gönül Güçlü damgası: Rujunu sür Derin!
Son Güncelleme :

06 Mart 2021 - 10:17

1

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerini paylaştığı; 'Sadakatsiz' dizisinin 3 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 20’nci bölümüne ‘Gönül Güçlü’ karakteri damga vurdu. 

2

GÖNÜL GÜÇLÜ TT OLDU Geçtiğimiz hafta kocası Haluk’un yıllar önce Derin’e hamileyken kendisini aldattığı Hicran ile yüz yüze gelen Gönül, Selçuk’un da onların oğlu olduğunu öğrendi. Gerçeklerle yıkılan Gönül, Haluk’a bu işi temizlemesini, itibarını kimsenin zedeleyemeyeceğini söyledi.

3

'Sadakatsiz' son bölümde ise adeta kendini baştan yaratan Gönül Güçlü, evliliği ile ilgili dertlerini bir yana koyarak evini terk eden Derin ile ilgilendi.

4

"SÜR RUJUNU" Kızını toparlamak için uğraşan Gönül’ün vakfa giderken Derin’e “Rujunu sür herkes seni kıskansın” demesi ve ardından onu alışverişe götürmesi Twitter’a damga vurdu. İşte o yorumlardan bazıları;

5

“Gönül Güçlü gibi olsun sen rujunu sür deyip kendimi teselli edeceğim artık”“Rujunu sür herkesin bizi kıskanması lazım”

6

"Sür yavrum, rujunu sür. Herkes seni kıskansın. Rujunu sür sür"“Ruju kıyafetine çok uymuyor diye yolda arabayı durdurup kızına alışveriş yapan Gönül Güçlü…”

7

"Hayatıma acilen Gönül Güçlü lazım. Çok acil""Gönül Güçlü keşke kankam olsa. Sırtım yere gelmez"

8

"BEN HALUK GÜÇLÜ'NÜN REDDETTİĞİ OĞLUYUM" Tüm bunların ardından Derin’in mağaza açılışına davetsiz olmasına rağmen gelen Selçuk, Güçlü Ailesi’nin fotoğraf çekindiği sırada “Bu fotoğrafta bir aile üyesi eksik. Ben Haluk Güçlü’nün reddettiği oğluyum” diyerek tüm gerçeği açıkladı.