'Sadakatsiz'in büyük başarısı -Süper Kulüp

29 Ekim 2020 - 19:45

‘Sadakatsiz’in büyük başarısı

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’nun, “Sadakatsiz Dizisi Yanıltmadı Beni” başlıklı yazısı şöyle: “Kanal D’nin yeni dizisi ‘Sadakatsiz’ reyting tahminimde beni yanıltmadı.

‘Sadakatsiz’in büyük başarısı
Son Güncelleme :

17 Ekim 2020 - 23:36

1

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Sadakatsiz Dizisi Yanıltmadı Beni" başlıklı yazısı şöyle: "Kanal D’nin yeni dizisi ‘Sadakatsiz’ reyting tahminimde beni yanıltmadı.

2

Cansu Dere’yle Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı dizinin ilk bölümü tüm kategorilerde ikinci olmasına rağmen, ‘Sadakatsiz’in AB’de çok yakında birinci olacağını yazdım. Çünkü ‘Kuruluş: Osman’la ‘Sadakatsiz’ arasındaki fark çok küçüktü.

3

Kanal D’nin yaptığı tekrar gösterimler diziye olan ilgiyi artırdı ve ‘Sadakatsiz’ ikinci haftasında AB grubunda birinciliğe yükseldi."

4

SOSYAL MEDYAYA 'SADAKATSİZ' DAMGASI BBC’nin BAFTA Ödüllü ‘Doctor Foster’ yapımından uyarlanan yapım, dünyada eğlence içerikli programların sosyal medya etkisini ölçen The WIT’in listesine de girdi.

5

'Sadakatsiz’, ekrana gelen yeni diziler arasında Instagram’da uluslararası platformda en çok konuşulan ilk üç diziden biri oldu.