Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

24 Haziran 2021 - 23:32

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Theroomhairdesign Kuaför’ün kurucu Sertaç Kolay”Gelişen yeni teknolojiler ve çeşitlilik ile kuaförlük ve güzellik sektörüne olan ilgi her geçen gün artış gösteriyor, insanlar iyi olanı bulmanın peşinde” dedi.

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler
Son Güncelleme :

10 Haziran 2021 - 23:40

Theroomhairdesign Kuaför’ün kurucusu Sertaç Kolay “Gelişen yeni teknolojiler ve çeşitlilik ile kuaförlük ve güzellik sektörüne olan ilgi her geçen gün artış gösteriyor, insanlar iyi olanı bulmanın peşinde” dedi.

Güzellik ve bakımın tarih boyunca insanların ilgisini çektiğini belirten Kolay, “Özellikle son 50 yılda savaşların azalması, teknolojinin bu denli gelişmesi, insanoğlunun refah seviyesinin artması ile kuaförlük ve kişisel bakım sektörünün yıldızı iyice parladı. Birçok global şirket yatırımlarını bu yönde yapmaya başladı” diye konuştu.

Sertaç kolay, kullanımı yaygınlaşan sosyal medya araçları ile artık insanların her yenilikten, özellikle kuaförlük sektöründeki her farklılığı yakından takip ettiğine dikkat çekti. Böylelikle artık insanlar eskiden olduğu gibi bir yere sabit kalmayıp yenilikler peşinde olduğunu, iyiyi ve kötüyü palaşmakta çekinmediğini ve bu yalınlığın sektöre bir kaliteli hizmet kazandırdığını belirtti.

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak için Yapılması Gerekenler
Saçınızı düzenli olarak kestirin.
Saçınıza nem depolayın.
Serum ile saçınızı onarın.
Maske uygulayın.
Saç derinize bakım yapın.
Bakım rutininizi hava koşullarına göre belirleyin.
Vitamin takviyesi yapın.