Süper Kulüp Magazin

Sağlıklı ve mutlu yaşama giden yol, Form Assist

Hepimiz dijital çağda yaşıyoruz, uzun ve düzenli yaşama giden yol sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz yapmaktan geçer.

Sağlıklı ve mutlu yaşama giden yol, Form Assist
160
25 Haziran 2020 - 17:44

Hepimiz dijital çağda yaşıyoruz, uzun ve düzenli yaşama giden yol sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz yapmaktan geçer.

Genç başarılı iş adamı Form Assist Sağlıklı Yasam Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Burak Halaç sizin için sağlıklı yaşam ve istediğiniz forma ulaşmayı planladı.

Burak Halaç Form Assit’ten bahsetti; Dijital platformlarda olan Form Assist  3 bucuk senedir yatırım yapılan ve 100% Türk sermayesi olan bir proje. Son 2 senedir aktif olarak üye alımına başladı ve bugüne kadar 200 e yakın kişinin katkısıyla bu proje bu haline geldi.

Yaklaşık 20 kişilik uzman diyetisyen kadrosuyla üyelerine online sağlıklı yaşam önerileriyle forma sokmayı hedefleyen bir uygulama.

 

SAĞLIKLI YAŞAM VE İSTEĞİNİZ FORMA ULAŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY

Halaç, “Form Assist olarak üyelerimizin bütünsel sağlığını önceliklendiriyoruz. Kişiye özel hazırlanmış doğru beslenme ve düzenli egzersizi üyelerimizin hayatının içersine aldığımızda, üyelerimiz istediği forma da kavuşmuş oluyor. Bu bir süreç ve önemli olan kalıcı olması. Bu yüzden üyelerimize sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırmaya gayret ediyoruz. Bu sayede de çok olumlu ve çok kısa sürelerde güzel geri dönüşler alıyoruz. “dedi.

Form Assit diyetisyen desteği ile size sağlıklı yaşam ve formda kalmayı kolaylaştırıyor.

 

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.