Sahte Rihanna, Karaköy’ü birbirine kattı! Gazeteciler de işin içine girdi…

İstanbul Karaköy'de önceki akşam ilginç bir olay yaşandı. Bir mekanda oturan Brezilya uyruklu kadın, Rihanna'ya benzetilince ortalık karıştı.

Karaköy‘de arkadaş grubu ile yemek yiyip eğlenen Brezilyalı kadın, bir anda kendisini Barbadoslu yıldız Rihanna sanan insanların arasında kaldı.

Basın mensuplarının da işin içine girmesiyle iyice havaya giren esmer güzel, kim olduğunu soranlara, “I’m Rihanna” (ben Rihanna) şeklinde yanıt verdi.

Neşesi bir hayli yerinde olan Brezilyalı kadın, mekanda dünyaca ünlü sanatçı Rihanna’nın şarkılarının çalınmasıyla birlikte ayağa kalkarak bir süre dans etti.

Bazı kişiler, objektiflere poz vermeyi ihmal etmeyen yabancı kadının Rihanna olduğuna ikna oldu. Bazıları ise “Ben de Marilyn Monroe” diyerek, yaşanan ilginç durumu tiye aldı.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre; mekanda bulunan birçok kişinin, ‘sahte Rihanna’yı cep telefonu kameralarıyla kayda alması ortaya ilginç görüntüler çıkmasına neden oldu.

 

Brezilya uyruklu kadının, Rihanna’ya benzerliğinin yanı sıra vücudundaki dövmelerinin de neredeyse dünyaca ünlü şarkıcının dövmeleriyle aynı olması kafa karıştırdı.

YORUM