Sancakay'dan Aleyna'nın iddialarına yanıt | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 20:33

Sancakay’dan Aleyna’nın iddialarına yanıt

Sancakay’dan Aleyna’nın iddialarına yanıt
Son Güncelleme :

04 Nisan 2021 - 15:53

1

Survivor 2021, 3 Nisan Cumartesi akşamı 61. bölümüyle ekranlara geldi. Ünlüler takımının eleme adayı çıkardığı konseye Aleyna Kalaycıoğlu'nun Poyraz itirafı damga vurdu.

2

Acun Ilıcalı'nın, Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında yaşanan gerginliği sorması üzerine konuşan Aleyna, Poyraz ile elemelerde iyi geçindiklerini ancak adaya geldikten sonra fikirlerin değiştiğini dile getirdi.

3

ALEYNA'DAN ŞOKE EDEN AÇIKLAMA Sözlerine devam eden Aleyna, Sancakay'ın Poyraz'ı doldurduğunu söyleyerek; "Sancakay, Poyraz'dan hoşlanıyordu. Kendisi söyledi. Bu yüzden beni potansiyel tehlike olarak gördü ve aramızı bozdu" ifadelerini kullandı.

4

"BEN AŞK ADASINA GELMEDİM" Aleyna'nın sözleri karşısında Poyraz gülerek "Ben aşk adasına gelmedim" derken, ünlüler ve gönüllüler takımında yarışmacılar gülerek tepki verdi.

5

SANCAKAY'DAN İDDİALARA YANIT Bu iddiaların ardından 'Survivor Panaroma Hafta Sonu' programına katılan Sancakay Ilım Morgül ise canlı yayında Aleyna'nın sözlerine yanıt verdi.

6

Sancakay, "Çok güldüm bunlara. Aleyna'nın söylediği hiçbir şeye şaşırmıyorum. Ben yalancı oldum, aşık oldum. Bunlar cahilce açıklamalar... Aleyna, Survivor'ı ergen bir kesimin izlediğini biliyor. Ya tutarsa diye denedi büyük ihtimalle. İnsanlar inandı mı? Bilmiyorum" dedi.

7

'Survivor Panaroma Hafta Sonu' sunucularından İhsan Tarkan ise " Peki böyle bir muhabbet geçti mi?" diye sordu.

8

Bunun ardından Ayşe'nin kendisine böyle bir şey sorduğunu söyleyen Sancakay, "Saçmalama, yok öyle bir şey" dedim" diye konuştu.

9

Sancakay, sözlerine; " Aleyna, Poyraz'ın kendisini sevmemesini kabullenemiyor ve bunun altında bir sebep arıyor. Bu yüzden Sancakay mı doldurdu? diye düşünüyor. Böyle bir şey yok. Sahilde oturuyorduk hep, Poyraz'la basketbol konuşuyorduk" diye devam etti.

10

"HERKES KALBİNİN EKMEĞİNİ YER" Survivor'a dokuzuncu bölümde veda eden Sancakay, elenirken; "Herkes kalbinin ekmeğini yer. Yazılma sebeplerimi tek tek dinlediğim zaman gurur duyuyorum. Elimden geldiğince mücadele etmeye çalıştım. İnşallah bu yarışmaya devam eden herkes benim gibi karakterinden ödün vermeden olduğu insan gibi devam edebilir. Hakkımızda hayırlısı böyleymiş" demişti.

11

SURVİVOR SANCAKAY KİMDİR? Ünlü teknik direktör Ünal Karaman'ın yeğeni olan Sancakay Ilım Morgül, 30 Ocak 1997'de İstanbul Bahçelievler'de dünyaya geldi. İzmir ve Rize'de büyüyen Sancakay Ilım, spora ritmik jimnastik ile başladı. Lise 3'e kadar İzmir'de okudu ve futbol kariyerine başladı. Lise 4'de Rizespor takımına transfer olup orada liseyi bitirdi ve futbol kariyerine devam etti.