Sarhoş Müşteriler Kendinden Geçip Dansözle Kucak Kucağa Dans Etti | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

15 Nisan 2021 - 07:25

Sarhoş Müşteriler Kendinden Geçip Dansözle Kucak Kucağa Dans Etti

Yurdum insanı ne koronavirüs dinliyor ne yasak ne de ölüm korkusu! İstanbul Şişli’de bir araya gelen dansöz ve çılgın müşteriler eğlencede sınırları zorladı. O anlar kameralara yansıdı

Sarhoş Müşteriler Kendinden Geçip Dansözle Kucak Kucağa Dans Etti
Son Güncelleme :

11 Ekim 2020 - 22:10

Şişli’de koronavirüs salgınına ve artan vakalara rağmen açılan bir gece kulübünde skandal görüntüler kaydedildi.

ALKOL SU GİBİ AKTI MÜŞTERİLER KENDİNDEN GEÇTİ

Şişli’de eğence adı altında bir gece kulübünde bir araya çılgın müşteriler, düzenlenen partide ne maske taktı ne de sosyal mesafe kurallarına uydu. Kalabalık halde gece kulübünde dip dibe eğlenen vatandaşlardan bazıları ceza kesilme korkusu duymadan çektikleri videoları sosyal medyadan paylaştılar.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI‘NIN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ GENELGESİNİ YOK SAYDILAR

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirler sonrası geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle restoran, kafeterya ve benzeri eğlence yerlerinde saat 00.00’dan itibaren müzik yayınına izin verilmeyeceği ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirleri devre dışı bırakacak şekilde eski faaliyetine devam ettiği tespit edilen işletmeler kapatılacağı bildirilmişti. Bu kapsamda tüm yurtta denetimler hız kesmeden devam ederken, Şişli Mecidiyeköy’de dün ve bu gece skandal görüntüler kaydedildi.

dansoz gece club - Sarhoş Müşteriler Kendinden Geçip Dansözle Kucak Kucağa Dans Etti

KUCAK KUCAĞA DANS ETTİLER

Mekanda korona virüs salgınına rağmen sözde eğlence adı altında bir araya gelen grup, maske takmayarak ve sosyal mesafe kurallarına uymayarak eğlenmeye başladı. Partiye katılanlar ardından gelen alkolünde etkisiyle eğlencenin dozunu kaçırarak iç içe dans etmeye başladı. Dansözlü partide çılgınca eğlenen grup, ne kendi sağlıklarını ne de içeridekilerin sağlığını bir an olsun umursamadı.

POLİS HAREKETE GEÇTİ

Partiye katılanlar “bu kadarına da pes” dedirten o görüntüleri kaydedip sosyal medyadan paylaştı. Polis ve belediye ekipleri yasağa ve salgına rağmen kuralları hiçe sayan partinin yapıldığı mekan için harekete geçtiği öğrenildi.

dansoz 2 - Sarhoş Müşteriler Kendinden Geçip Dansözle Kucak Kucağa Dans Etti

magazinburada.net