Şarkıcı Aynur Aydın Sahnede Sigara İçti, Tepkiler Çığ Gibi Yağıyor!

featured

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın’ın, geçtiğimiz gün sahne aldığı mekanda bir hayranının elinden aldığı sigara kullandığı görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın’ın, geçtiğimiz gün sahne aldığı mekanda bir hayranının elinden aldığı sigara kullandığı görüntüler, sosyal medyayı ikiye böldü.

HAYRANININ ELİNDEN ALDIĞI SİGARAYI İÇTİ

Sahnede şarkı söylediği sırada, sigara içen hayranını gören Aynur Aydın, hayranının elinden sigarayı alarak kullanmaya başladı. Bu sırada şarkı söylemeye de devam eden Aydın, hem kapalı bir mekanda olmaları hem de ülkedeki salgın hastalıkların yaygın olması sebebiyle tartışma yarattı.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ YAĞIYOR

Ünlü şarkıcının görüntüleri sosyal medyada paylaşıldığı an yüzlerce yorum geldi. Bazı kullanıcılar, “Aynur Aydın, Gülşen gibi sanatçılar sadece ahlak bozuyorlar, insanların içinde sigara içince ne geçti eline?” şeklinde yorum yapıp olaya tepki gösterirken, bazı sosyal medya kullanıcıları da, “Aynur Aydın sahnede sigara içmiş. Eğer suçsa tüm rockçıları ve rapçileri atın içeri, Ha içmese daha iyi olurdu ama içen ilk kişi değil. Kadın olduğu için mi bu baskı?” şeklindeki yorumlarıyla şarkıcıya destek oldu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Şarkıcı Aynur Aydın Sahnede Sigara İçti, Tepkiler Çığ Gibi Yağıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin