Şarkıcı Gülşen yine çok konuşulacak

Son dönemde hem şarkıları, hem de iddialı sahne kıyafetleriyle adından sıkça söz ettiren ve sahne kostümleriyle ilgili başlayan tartışmada destek aldığı kadar da eleştirilen Gülşen, konserinden yeni karelerini paylaştı. Tarzıyla tam not alan şarkıcı, yine gündem olmayı başardı.

Şarkıcı Gülşen, son dönemde tercih ettiği sahne kıyafetleriyle ilgili hem meslektaşları hem de bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti. Eşi Ozan Çolakoğlu’ndan boşanacağına dair iddiaları yalanlayan Gülşen, kendisine gelen tepkilere de yanıt vermişti.

Yeni fotoğraflarını paylaştı

Şarkıcı, son olarak konserinden yayınladığı yeni fotoğraflarla adından söz ettirmeyi başardı. Yırtmaçlı yeşil elbisesi ve elbisesine uyumlu makyajıyla sahneye çıkan Gülşen, konser anında çekilen karelerini takipçilerinin beğenisine sundu.

Aktif olarak kullandığı Instagram hesabında 1,7 milyon takipçisi bulunan Gülşen’in “Sanki bayramdı” notunu yazıp, yeşil kalp emojisi koyayarak paylaştığı pozları, 40 bine yakın beğeni aldı.

Ünlü ismin bu gönderisine, “Gözlerimize bayram”, “Sahnenin en parlak yıldızı”, “Şu ana kadar giydiğin en güzel kıyafet” ve “Balmumu heykelini yapmaları lazım” gibi 500’e yakın yorum yazıldı.

YORUM