“Sci-Fear” Space Horror – Halloween Kıyafet Partisi

Tüm dünyada her türlü çılgınlıkla kutlanan Cadılar Bayramı’nın İstanbul’daki adresi bu sene yine Beyoğlu’nun tam merkezinde, 146 senelik tarihi kilise binasının içindeki The Hall İstanbul olacak! Düzenledikleri sıradışı partilerle kendilerine özgü bir tarz yaratan Alla Tuna ekibi bu kez tüm uzaylıları ve meraklılarını The Hall İstanbul’a davet ediyor.

The Hall İstanbul’un duvarları arasında korku ve kuşku ile adrenalinin tavan yapacağı gecede uzay boşluğunun kapısı The Visitors ’dan, Alien, 5th Element, Gravity ve Interstellar’a uzanan bir zaman tüneline açılıyor. Gece, karadeliklerden bambaşka galaksilere yayılan uzayın hiçliğinde tekinsizce salınıp duran tüm uzaylıları ve onların iflah olmaz meraklılarını ağırlıyor.

Her zamanki gibi geceyi ürpertici funky setiyle DJ Joel Knox başlatıyor. Kitschcraft kurucusunun Halloween için özenle seçtiği parçalar sizleri dans pistinin tutsağı yapacak.

Saatler geceyarısını gösterirken partinin en iyi kostümleri “Altın Balkabağı” ödülleri için sahnede olacak. Partiye katılanların giyeceği ve hiçbir sınır tanımaması arzu edilen konsept kostümler içinden parti sırasında seçilecek birinciyi ise kozmik bir sürpriz bekliyor!?!

Geceyarısından sonra sahne Aslı Köse’nin. Aldığı müzik eğitiminin ardından son yıllarda başladığı dj performanslarındaki en önemli özellik müzikal çeşitlilik olan Aslı Köse house, nu-disco, deep house türünde kışkırtıcı ve enerjik müziğinin yanında ülkemizde örneği az görülen dj set üstü canlı vokal yapmaya hazırlanıyor. Bu farklı performansları özel parti ve kulüplerde devam ettiren Aslı Köse geceye özel prodüksiyonları ve kendi hazırladığı pek çok güncel parça
ile gecenin ritmini hızlandıracak.

En sıradışı kostümünüzü giyip bize katılın,bambaşka bir galakside buluşalım yine!

The Hall İstanbul Kapı Açılış 22:00
Giriş: 30 TL
Biletler Biletix ve The Hall gişede