Seda Sayan yine olay oldu: Hayaller, hayatlar!

Dün akşam Bodrum’da sahne alan Fatih Ürek, hareketli şarkılarıyla konuklarına eğlenceli dakikalar yaşattı.

Dün akşam Bodrum’da sahne alan Fatih Ürek, hareketli şarkılarıyla konuklarına eğlenceli dakikalar yaşattı. Sanatçı, şarkı aralarında misafirlerle sohbet etmeyi ve şakalaşmayı ihmal etmedi.

Ürek, “Dışarıda aşırı bir trafik var ben 30 yıllık Bodrumluyum burada böyle trafik görmedim.” dedi. 55 yaşındaki şarkıcı, programının bir bölümünde kendisini dinlemeye gelen yakın dostu Seda Sayan’ı sahneye davet ederek bir şarkı söylemesini rica etti.

Sayan, “Öncelikle herkesten çok özür diliyorum… beni bu gece mazur görün. Bu gece de ben eğleneyim Fatih’i dinleyeyim. Safiye Soyman burada o bize bir şarkı söylesin, hep beraber dinleyelim.” demesinin üzerine Fatih Ürek, Safiye Soyman’ı çağırdı.

“BİR AN ÖNCE ESKİ GÜNLERİMİZE GERİ DÖNELİM”

Ahmet Kaya’ya ait bir şarkı seslendiren Soyman, “Lütfen herkes aşısını olsun, bir an önce eski günlerimize geri dönelim.” diyerek sosyal mesaj vermeyi de ihmal etmedi.

Son dönemde filtreli fotoğraflarıyla sık sık gündeme gelen Sayan, mekana girmeden önce gazetecilere poz verdi. 58 yaşındaki şarkıcının paylaştığı kareler ile muhabirlerin objektiflerine yansıyan fotoğraflar arasındaki fark sosyal medyada çok konuşuldu.

SEDA SAYAN ESTETİKLERİYLE KONUŞULUYOR

Seda Sayan, son dönemde geçirdiği estetik operasyonlarla sık sık gündeme geliyor. Yaşlanmamak için elinden geleni yapan 58 yaşındaki Sayan, sunuculuğunu üstlendiği programdaki görüntüsüyle gündem olmuştu.

Sayan, en son ‘Fransız Askısı’ yöntemiyle yüzünü gerdirmişti. Sayan, Liplift (dudak kaldırma) işlemi de yaptırmış, burun ve dudak arasındaki mesafeyi kısalttırmıştı. Ünlü sunucunun burun ve dudağı arasındaki çöküntü sosyal medyanın diline düşmüştü.

“MERAK ETMEYİN İYİYİM”

Seda Sayan kendisine gelen tepkilere şu yanıtı vermişti:

Dudak liftingi yaptırdım. Ama her gün çekimim olduğu ve yaptırdığım işlemleri saklamadığım için ekrana burnumun altındaki bantla çıktım. Ekrandan görüntü alındığında acayip çirkin çıkıyor. Beni merak etmeyin iyiyim ya. İşte son halim.

yorum Yap