Sedat Peker, iş adamı Emir Sarıgül'ün Beykoz Konaklarındaki evinde yaşananları anlattı | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

16 Haziran 2021 - 22:27

Sedat Peker, iş adamı Emir Sarıgül’ün Beykoz Konaklarındaki evinde yaşananları anlattı

Firari suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine yönelik operasyonlar sonrası çektiği videolara bir yenisini ekledi. Peker yeni videosunda Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar’ın Emir Sarıgül’ün Beykoz Konakları’ndaki evinde iş insanı Nusret Gökçe ile yaşandığını iddia ettiği bir gerilimden bahsediyor. Parmağını diyet olarak ortaya koyduğunu da belirten Peker, “Anlattığımdan bir tanesi yalan çıkarsa bu parmağı keseceğim” ifadesini kullanıyor.

Sedat Peker, iş adamı Emir Sarıgül’ün Beykoz Konaklarındaki evinde yaşananları anlattı
Son Güncelleme :

06 Mayıs 2021 - 19:33

SEDAT PEKER BEYKOZ KONAKLARINDA NELER YAŞANDIĞINI BİR BİR ANLATTI

Hakkında “organize suç örgütü yöneticisi ve üyesi olmak” suçlamasıyla soruşturma yürütülen Sedat Peker, 56 dakikalık yeni bir video paylaştı. Hedefine yine Mehmet Ağar ve Pelikancıları koyan Peker, videoda Beykoz Konakları’nda yaşandığını iddia ettiği ve başrollerinde Tolga Ağar ile Emir Sarıgül’ün olduğu bir olaydan bahsediyor.

Tolga Ağar – Nusret Gökçe

“TELEFONDAKİ KÜFÜRLEŞME SONRASI ÖFKELENEREK ATEŞ EDİYOR”

Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar ile Emir Sarıgül’ün, Sarıgül’e ait Beykoz Konakları’ndaki evde olduğu sırada iş insanı Nusret Gökçe’ye telefon açıp “Akıllı ol” dediğini söyleyen Peker, telefonda küfürleşme yaşandığını iddia ediyor.

TOLGA AĞAR KOKAİN KULLANDI MI?

Yaşanan tartışma sonrasında Tolga Ağar’ın öfkelenerek ateş ettiğini belirten Peker, o sırada alt katta olan Mustafa Sarıgül ile SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz’ın Ağar ile Emir Sarıgül’ün yanına çıktığını ve sonrasında yaşanan olayları anlatıyor.

Sezgin Baran Korkmaz

Sedat Peker – Tolga Ağar – Mehmet Ağar

“ANLATTIĞIMDAN BİR TANESİ YALAN ÇIKARSA BU PARMAĞI KESECEĞİM”

Beykoz Konakları’nda yaşanan olayın tüm detaylarını videoda anlatan Peker, sözlerinin devamında ise parmağını diyet olarak ortaya koyduğunu belirterek “Anlattığımdan bir tanesi yalan çıkarsa bu parmağı keseceğim” ifadesini kullanıyor.

Sedat Peker’in sosyal medya hesabından paylaştığı o bölüm;

Nusret Gökçe – Emir Sarıgül – Tolga Ağar – Sedat Peker