Sedat Peker’den orman yangınları ile ilgili çıkış! Yangınları HDP çıkarmadı!

featured
service

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, günlerdir süren ve Türkiye’nin farklı illerinde devam eden orman yangınları ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.. ‘Provokatörlerin oyununa asla gelmeyin’ uyarısı yapan Peker, yangınları çıkaranların HDP’liler olduğunu söylemenin doğru bir tavır olmadığını savundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlara bir süre ara vermişti. Sedat Peker, bugün yaptığı paylaşımlarla Türkiye’deki orman yangınları ile ilgili görüşlerini paylaştı.

İşte Sedat Peker’in son paylaşımları

1-Kıymetli dostlarım, terör ile mücadele kanunları kapsamında 1 litre benzin alabilmek için dahi karakol iznine başvurulurken ayrıca da her sokak başında polis ve jandarma kontrolleri yapılırken, henüz ortada yakalanan hiçbir fail olmadığı halde Bu yangınları HDP’liler

2-çıkarıyor demek acaba hangi akıla hizmet? Ülkenin en az 20 ayrı yerinde orman yangınları var. Bir orman yangını çıkarmak için en az birkaç bidon benzin gerektiği gerçeği ortadayken kendimize şu soruyu sormamız gerekmez mi: Bu benzinleri polis kontrol noktalarından HDP’liler…

3–…nasıl geçirmiş olabilirler? Yangınlar daha yeni başlamışken, hiçbir fail henüz yakalanmamışken, yangınları HDP’liler çıkarıyor demek halkımızı HDP binalarına saldırtma amacından başka ne işe yarayabilir?

4-Tekrar tekrar söylüyorum, iç savaş çıkartma gayesinde olanlar ve bu amacı taşıyanlara bilip ya da bilmeden hizmet edenler şunu sakın unutmayın, belki bugün olmasa da bir gün bunun bedelini mutlaka ödeyeceksiniz.

‘SENİNLE İŞİM BİTTİ ZANNETME’

5- Ülkemizi gerçekten seven gerçek milliyetçiler, gerçek vatanseverler; her ne olursa olsun lütfen sokağa çıkmayın. Vatansever görünümlü provokatörlerin oyununa asla gelmeyin Benim samimiyetime ve tecrübeme lütfen inanın. Sağlığıma kavuşmama az kaldı,…

6-…inşallah önümüzdeki günlerde daha sık beraber olacağız. süleyman soylu, fındık kadar beyninle tarihten yalan yanlış örnekler verdiğini okuyorum. Sakın seninle işim bitti zannetme.

7-Seni ve seni destekleyenlerin gerçek yüzünü tüm dünyaya göstermeden bu dünyadan ayrılmak gibi bir niyetim yok.

Sedat Peker’den orman yangınları ile ilgili çıkış! Yangınları HDP çıkarmadı!