İŞ ADAMI ŞEFİK YALVAÇ CAMİ DEDİ KULÜPTEN ÇIKTI

İş adamı Şefik Yalvaç'ın Yurt Dışından Lüks Sekmentli ithal arabalar getirerek sattığı ve bu sayede milyonlar vererek araç alan kişilerin arabalarını teslim etmediği ve İstanbul ve Ankara'da bir çok mağdurun olduğu iddiaları ve dedikoduları gündeme bomba gibi düştü.

Ak Parti ismini kullanarak kendisine ticari faliyet sağladığı kendi çevresi tarafından bilindiği iddia edilen Yalvaç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şefik Yalvaç’ın yurt dışından lüks segmentli ithal arabalar getirerek sattığı ve bu sayede milyonlar  vererek araç alan kişilerin arabalarını teslim etmediği ve İstanbul ve Ankara’da bir çok mağdurun olduğu iddiaları ve dedikoduları gündeme bomba gibi düştü.

SEZGİN BARAN KORKMAZ İDDİASI

Kara para ve dolandırıcılık suçları sebebiyle kırmızı bültenle aranan Avusturya’da tutuklu SBK holding kurucusu ve Sahibi Sezgin Baran Korkmaz ile bağlantısı olduğu iddia edilen Şefik Yalvaç’ın iddialara göre; Korkmaz yurt dışına kaçmadan önce sıkı diyaloğ içindeydi. Korkmaz’ın para trafiğınde yer aldığı iddiaları ile gündeme gelen Yavaş’ın daha aynı zamanda müteahahitlik yaptığı proje bazlı yaptığı evleri insanlara teslim etmediği ve bir çok ev sahibinin mağdur olduğu kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. Şu an tutuklu bulunan Korkmaz’ın bir çok işinde Yalvaç’ın aracı rol oynadığı iddia edildi.

ŞEFİK YALVAÇ HAKKINDA ŞOK İDDİLAR

Ak Parti’ye yakın isimlerle sosyal medya hesabında fotoğraflar paylaşan Yalvaç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şefik Yalvaç şok bir iddia ile gündeme geldi.

CAMİLER HAYATIN MERKEZİ OLMALI

Camilere çocukların vakitlerini geçirebileceği oyun alanları yaparak sponsor olan ve camileri hayatın merkezi olmalı diyen evli iş adamı Şefik Yalvaç’ın Maslak’ta bulunan ünlü bir gece kulübündeki Y. isimli ünlü oryantal ile gizli aşk yaşadığı iddia edildi.

ORYANTAL SEVGİLİ ŞOKU

 

Yaklaşık 1 yıldir gizli saklı oryantal sevgilisi ile gününü gün ettiği iddia edilen AK Partili iş adamı Şefik Yalvaç’ın tek korkusunun bu gizli ilişkisinin Ankara tarafından duyulması ve işlerinin sekteye uğramasıymış. Evli işadamı oryantal sevgilisinin sahne aldığı akşamlar Maslak’taki ünlü gece kulübüne gidip yüklü miktarlarda paralar ödediği gelen başka iddialar arasında.

 

Tv100magazin

YORUM