Senem Kuyucuoğlu‘ndan bir skandal daha!

Geçtiğimiz hafta uyuşturucu kullanırken çekilmiş fotoğraflarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen manken Senem Kuyucuoğlu’nun bir başka skandala daha karıştığı ortaya çıktı. Geçen yaz İzmir Adliyesi çıkışında koltuk değneğiyle görüntülenen mankenin yaşadığı olayların perde arkasına GÜNAYDIN ulaştı. Adliye çıkışı gazetecilere, bir kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen manken, konuyla ilgili detay vermemişti. 11 Eylül 2013’te gerçekleşen ve ardından dava dilekçelerine yansıyan olayın perde arkası şöyle:

UYUŞTURUCU TALEP ETTİ

İzmirli bir arkadaşı, Senem Kuyucuoğlu’nu arayıp bir grup işadamının Marmaris’teki bir teknede kişiye özel defile yaptırmak istediğini söyledi. Kuyucuoğlu ise bu teklifi tek bir şartla; kendisine uyuşturucu madde temin ederlerse kabul edeceğini iletti.Ünlü mankenin teklifine olumlu yanıt geldi. Bunun üzerine üç kız arkadaşıyla birlikte Marmaris’te demirli olan tekneye giden Kuyucuoğlu, burada ilginç olaylar yaşadı. Defile öncesinde uyuşturucu talebinde bulunan Kuyucuoğlu, davet sahiplerinin olumsuz yanıtıyla karşılaşınca bir anda ortalık karıştı. Senem Kuyucuoğlu, uyuşturucu madde olmadığını öğrenince tekneden ayrılmak istedi ve bu sırada arbede yaşandı. Sırtı, kolu, kulağı ve bacağı darp edilen manken, şikayette bulunmaması koşuluyla Alsancak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

225 BİN LİRAYA UZLAŞILDI

Darp raporu alan Kuyucuoğlu, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Bu şikayetin ardından olayda adı geçen ve aralarında ünlü isimlerin de olduğu işadamları, durumun ortaya çıkmasını engellemek için mankenle anlaşma yoluna gitti. Kuyucuoğlu’na ulaşan işadamları, davadan vazgeçmesi için para teklifinde bulundu. Kuyucuoğlu da 225 bin liraya ikna oldu ve bu paranın bir kısmıyla ev aldı.

 

DARP RAPORU

Teknede darp edilen Senem Kuyucuoğlu, ardından hastaneye giderek darp raporu aldı. Olayın ayrıntılarını belgeleyen ünlü manken, daha sonra suç duyurusunda bulundu.

‘BEN HATA YAPTIM AİLEMİN YÜZ KARASI OLDUM!’

Ünlü manken Senem Kuyucuoğlu, önceki gün Beyaz TV’de ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli televizyon programına katıldı. İlk ve son kez televizyonda soruları yanıtladığını söyleyen Kuyucuoğlu, “Ben hata yaptım. Ne yaptıysam kendime yaptım. Ben bağımlı değilim. O dönem boşluktan ve gelecek kaygısından dolayı bu hatayı yaptım” dedi.

 

‘ÖLÜMDEN KORKMUYORUM’ 

Kuyucuoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Bu fotoğraflar çocuklara kötü örnek olacak ama bu konuda kimseyi suçlamıyorum. Ben kendim yaptım, ailemin yüz karasıyım. Ben bitmişim ama bundan sonra aileler çocuklarını yalnız bırakmasın, her zaman yanlarında olsunlar.” Fotoğrafları yüzünden tehdit aldığını ve her an vurulabilme ihtimali olduğunu belirten Kuyucuoğlu, “Ölümden korkmuyorum” dedi. Bu kötü alışkanlığa; oyuncu Tolga Karel’in kendisine “İçer misin?” diyerek uyuşturucu teklif etmesiyle başladığını belirten ünlü manken sözlerine şöyle devam etti: “Birçok iş teklifi alıyorum. Ben disiplinli biriyim. Bu camiada veya başka bir işte paramı kazanıp artık kendi hayatımı yaşayacağım. Ben gemileri yaktım, hayatım bitmiş durumda. Gençler benden ders alıp hayatlarına çeki düzen versin.”

‘ŞENAY BENİM ABLAMDIR’ 

Senem Kuyucuoğlu; Şenay Akay’la ilgili iddialar hakkında ise şu yorumu yaptı: “Şenay ablamdır, bana ablalık etmiştir. Tüm modeller bana cephe aldığında, o bana oturduğu sandalyesini bile vermiştir. Ben diğer modeller gibi değilim; oyunu kuralına göre oynamadım, önümü kestiler. Benim için maddiyat önemli değil.”

 

yorum Yap