Serdar Cümbüş-Şule Zorlu boşandı ama… Sosyal medyada evlilikleri sürüyor!

featured
service

Zorlu Holding‘in patronuAhmet Nazif Zorlu‘nun kızı Şule Zorlu, babasının tüm muhalefetine rağmen serveti bırakıp aşkı tercih etmiş, Ekim 2009’daSerdar Cümbüş‘le evlenmişti. Ancak yuvalarına kara bulutların musallat olduğunu ilk bu köşeden öğrendiğiniz çift, nisan ayında boşanmıştı.

Sabah’tan Bülent Cankurt’un yazısı şöyle:

Dün sosyal medyada gezinirken fark ettim ki; Şule Hanım, halen Serdar Bey’in soyadını kullanıyor! Evet, yanlış okumadınız! Şule Hanım, önceki akşam Zorlu Center’daki Eataly’nin içinde açtığı Terezza Italia adlı restoranda davet vermiş.

Davete katılanlar, fotoğraf paylaşırken Şule Hanım’ı etiketleyince fark ettim! Instagram adresini bakınca, daha da şaşırdım! Çünkü halen Cümbüş’le çekilmiş fotoğrafı, profil fotoğrafı olarak duruyor!

Çoğu birbirinin gözünü çıkarmaya çalışsa da, medeni şekilde boşanmayı başaran çiftler gördüm. Ama sosyal medyada boşandığı eşinin soyadını kullanan, onunla fotoğrafını profil fotoğrafı olarak kullanmaya devam edeni görmemiştim!

Zorlu, Cümbüş ile evlenebilmek için hisselerini 40 milyon liraya babasına devredip hem holdingle hem de babasıyla bağlarını koparmıştı. Ancak oğlu doğunca iki yıl küs kaldığı babasıyla barışmıştı.

Serdar Cümbüş-Şule Zorlu boşandı ama… Sosyal medyada evlilikleri sürüyor!